Finlandiya Vizesi İzmir Vize Merkezi - Schengenvize.net
Finlandiya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Finlandiya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak yapacağınız her türlü Finlandiya seyahatinde, alınacak olan Schengen vize başvuru aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi bütün işlemlerde profesyonel destek verme amacıyla sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman güncel bilgilerle işlemleri gerçekleştirerek, yapılacak olan Finlandiya vize başvuru sürecini kısaltıp, gereksiz zaman harcamaktan ve vize reddi alarak maddi kayıptan önlemeyi hedefliyoruz.

 Schengenvize.net İzmir vize merkezi olarak, Finlandiya vizesi alınabilmesi için her türlü desteği sağlıyor ve gerekli olan evrakların hazırlanmasında görevi üstlenerek sizlere profesyonel destek sağlıyor ve kolaylıkla vize alınmasına yardım ediyoruz. Finlandiya vizesi İzmir vize merkezi, İzmir içinde her bölgede olduğu gibi, İzmir’e da komşu olan bütün il ve ilçelere Finlandiya vize konusunda yardımcı olmaktayız. 

Daha kapsamlı ve detaylı bilgiye ulaşmak ve kafanıza takılan her türlü soruyu sorup, yardım alabilmek için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile ulaşımın yanı sıra, e-mail ile ulaşım ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile de görüşmeler sağlayabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

 

 

Finlandiya Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Finlandiya vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

 Finlandiya vize randevusu vize merkezi aracılığı ile kesinlikle alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların hatasız ve eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın kesinlikle konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanması çok önemlidir. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka renkli fotokopilerinin dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli Finlandiya vize belgeleri için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Finlandiya Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Finlandiya çalışma izni almak isteyen kişilerin infofinland.fi adresini kullanarak kendi durumuna uygun çalışma izni başvurusunda bulunması gerekiyor.

Finlandiya Vatandaşı Nasıl Olunur?

Finlandiya vatandaşı olmak için en az 4 ila 7 yıl Finlandiya’da yaşamanız, 18 yaşından büyük olmanız, ihtimalse Finlandiya vatandaşı ile evli olmanız ve hiç suç işlememiş olmanız gerekir.

Finlandiya’ya Gitmek İçin Ne Yapmalıyım?

Gerekli evraklarınız ile beraber Finlandiya Konsolosluğu’na vize başvurusunda bulunmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×