Finlandiya Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Finlandiya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Finlandiya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak planladığınız her türlü Finlandiya seyahatinde, alınacak olan vize başvuru aşamalarında, evrak hazırlama. gibi bütün işlemlerde profesyonel destek verme amacıyla sizlere hizmet veriyoruz. Her an güncel bilgilerle işlemleri gerçekleştirerek, yapılacak olan başvuru sürecini kısaltıp, gereksiz zaman harcamaktan ve vize reddi alarak maddi kayıptan önlemeyi hedefliyoruz. 

Finlandiya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Schengenvize.net Mersin vize merkezi olarak, Finlandiya vizesi alınabilmesi için her türlü desteği sağlıyor ve gerekli olan evrakların hazırlanmasında görevi üstlenerek sizlere profesyonel destek sağlıyor ve kolaylıkla vize alınmasına yardım ediyoruz.

Finlandiya vizesi Mersin vize merkezi, Mersin içinde her bölgede olduğu gibi, Mersin’e da komşu olan bütün il ve ilçelere Finlandiya vize konusunda yardımcı olmaktayız.

Daha kapsamlı ve detaylı bilgiye sahip olabilmek ve yanıtlanmasını istediğiniz her türlü soruyu sorup, yardım alabilmek için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası ile ulaşımın yanı sıra, e-maille ulaşım ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile de görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Finlandiya Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Finlandiya vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Finlandiya vize randevusu vize başvuru merkezinden mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Finlandiya vize evraklarının eksiksiz olarak sunulmalı ve dosya mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Geçerli pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli belgeler için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Finlandiya Vize Ücreti Ne Kadar?

Finlandiya vize ücreti yalnızca harç bedeli olarak 80 Euro olarak belirlenmiştir.

Helsinki Vize Var Mı?

Eğer pasaportunuz hususi, hizmet ya da diplomatik ise vizesiz, umuma mahsus ise vize alarak Helsinki seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finlandiya Turist Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Finlandiya turist vizesi konsolosluk ve evraklarınıza bağlı olarak 7 ila 14 iş günü içerisinde sonuçlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×