Finlandiya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Finlandiya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Finlandiya Vize Merkezi, Mersin

Mersin’de yer alan Finlandiya vize merkezimizin, Finlandiya vize başvurularıyla alakalı bilgilendirme açısından oluşturmuş olduğu web sayfasına hoş geldiniz.

Mersin’de ve Mersin’e komşu olan çevre illerde ikamet eden vatandaşlarımız ve Türkiye sınırları içerisinde oturum izni olan yabancı vatandaşlarımız Finlandiya vize başvuru işlemlerini vize merkezimizin Mersin şubesi aracılığıyla yapabilmektedirler.

Finlandiya vize başvurularında en dikkat çekici nokta ise, bölge ayrımının olmasıdır. Bundan dolayı çağrı birimimizle yapacağınız görüşmelerde ikamet ettiğiniz ve çalıştığınız iş yerinin adres bilgilerini paylaşmanız, daha iyi hizmet almanızı sağlayacaktır.

Adana, Karaman, Niğde, Konya, Antalya ve Hatay illerimizde de ikamet edenler Finlandiya vize başvuru işlemlerini Mersin şubemiz aracılığıyla yapabilirler.

Finlandiya Seyahati Vize Talebi İçin Yol Haritası

Finlandiya vize başvuru merkezi Mersin aracılığıyla yapacağınız Finlandiya vize başvurularınızı, sizler için hazırladığımız 5 adımlık yol haritası sayesinde rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

  1. Adım: Vize başvurularında ilk adımınız, vize merkezimizin Mersin şubesiyle iletişime geçmektir. Bu iletişim sırasında durumunuza uygun olacak şekilde evrak listenizi e-mail üzerinden sizlere ileteceğiz.
  2. Adım: İletmiş olduğumuz e-mailde yer alan evrak listenizi büyük bir titizlikle hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz evrakları, Mersin şubemize teslim etmelisiniz. Bu teslim işlemini de, kargo ile veya kendiniz yapabilirsiniz.
  4. Adım: Vize başvuru evraklarınız Mersin şubemize ulaştıktan sonra, Finlandiya vize başvurusu için randevunuz hızlı bir şekilde alınacaktır. Randevu alımından sonra gerekli bildirimde tarafınıza yapılacaktır.
  5. Adım: Tarafımızdan size bildirilmiş olan randevu saatinde biyometrik verilerinizi beyan etmelisiniz.

Vize sonucunuz Finlandiya Konsolosluğu tarafından ilan edildikten sonra pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Finlandiya Vizesi Belge ve Evrakları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Finlandiya vize başvuru merkezi Mersin şubemiz aracılığıyla yapacağınız vize başvurusunda, en önemli nokta, evrakların büyük bir titizlikle hazırlanmasıdır. Bu hazırlama işlemini sizlere iletmiş olduğumuz evrak listesine uygun olacak şekilde yapmalısınız. Evrak listesini hazırlamadan önce ön bilgi almak isterseniz o zaman, Mersin şubemizin vize işlemleri sayfasında yer alan ilgili bölümlerden bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güncel evrak listesi sadece iletişime geçildikten sonra e-mail üzerinden gönderilmektedir.

Schengenvize.net olarak yapacağınız her türlü Finlandiya seyahatinde, alınacak olan vize başvuru aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi bütün işlemlerde profesyonel destek verme amacıyla sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman güncel bilgilerle işlemleri gerçekleştirerek, yapılacak olan başvuru sürecini kısaltıp, gereksiz zaman harcamaktan ve vize reddi alarak maddi kayıptan önlemeyi hedefliyoruz. Schengenvize.net Mersin vize merkezi olarak, Finlandiya vizesi alınabilmesi için her türlü desteği sağlıyor ve gerekli olan evrakların hazırlanmasında görevi üstlenerek sizlere profesyonel destek sağlıyor ve kolaylıkla vize alınmasına yardım ediyoruz. Finlandiya vizesi Mersin vize merkezi, Mersin içinde her bölgede olduğu gibi, Mersin’e da komşu olan bütün il ve ilçelere Finlandiya vize konusunda yardımcı olmaktayız. Daha kapsamlı ve detaylı bilgiye sahip olabilmek ve kafanıza takılan her türlü soruyu sorup, yardım alabilmek için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile ulaşımın yanı sıra, e-posta ile ulaşım ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile de görüşmeler sağlayabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

 

 

Finlandiya Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Finlandiya vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Finlandiya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye