Finlandiya Vizesi Hatay Vize Merkezi

Finlandiya Vizesi Hatay Vize Merkezi

Finlandiya Vize Merkezi, Hatay

Finlandiya vize işlemleriyle alakalı olarak hazırlamış olduğumuz bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz.

Hatay ve çevre illerinde ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde uzun süreli oturma izni yabancı vatandaşlar, Finlandiya Devletinin vermiş olduğu vizeyle alakalı olarak vize merkezimizin Hatay şubesi aracılığıyla gerekli işlemleri yapabilirler.

Finlandiya vize merkezimizin Hatay ofisi aracılığıyla sadece Hatay üzerinden değil, aynı zamanda Kilis, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Kahramanmaraş, Mersin, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Kayseri illerimizde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızda Hatay Finlandiya vize başvuru merkezimiz aracılığıyla vize başvurularını yapabilirler.

Finlandiya Vizesi Başvurusunda Faydalı Takip Listesi

Finlandiya vize başvuru merkezi Hatay aracılığıyla yapacağınız vize başvurularınızda takip etmeniz gereken bir liste bulunmaktadır. Bu listede yer alan işlem adımlarını takip ederek, daha kolay bir şekilde Finlandiya vizenizi alabilirsiniz.

  1. Adım: Vize merkezimizin Hatay şubesini arayarak yapmak istediğiniz Finlandiya seyahatiyle ilgili durumunuzu anlatıp, aynı zamanda mesleğinizi söylemelisiniz. Bu söyleminizin ardından sizlere hazırlanması gerekli olan evrak listesi e-mail olarak gönderilecektir.
  2. Adım: Gelen e-mailde yer alan evrakların hazırlanması.
  3. Adım: Hazırlanan vize başvuru evraklarının Finlandiya vize merkezimize kargo veya şahsi bir şekilde gönderilmesi.
  4. Adım: Evraklarınız merkezimize ulaştıktan sonra Finlandiya Konsolosluğundan vize randevunuz alınacak ve gerekli geri dönüş sizlere sağlanacaktır.
  5. Adım: Size bildirilecek olan randevu günü ve saatinde biyometrik verilerinizi beyan etmelisiniz.

Bu 5 adımlık başvuru takip listesini dikkatli ve özenli bir şekilde tamamladıktan sonra artık sıra vize sonucunu beklemeye geliyor. Sonuç açıklandıktan sonra pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Finlandiya Vizesi İçin Gerekli Evraklar Hakkında Bilgiler

Finlandiya Devletinin sağlamış olduğu vize için gerekli olan evrakların ön bilgilendirmesine Finlandiya vize merkezi Hatay şubemizin Finlandiya vize işlemleriyle alakalı hazırlamış olduğu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak güncel evrak listesine, çağrı merkezimizle iletişime geçtikten sonra erişim sağlayabilirsiniz.

Finlandiya vize başvurularında en çok dikkat edilmesi gereken nokta, vize başvurularının başlatılma tarihidir. Seyahatinize en fazla 3 ay, en az da 1 ay kala vize başvurularınızı başlatma imkanınız bulunmaktadır.

Schengenvize.net olarak yapacağınız her türlü Finlandiya seyahatinde, alınacak olan vize başvuru aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi bütün işlemlerde profesyonel destek verme amacıyla sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman güncel bilgilerle işlemleri gerçekleştirerek, yapılacak olan başvuru sürecini kısaltıp, gereksiz zaman harcamaktan ve vize reddi alarak maddi kayıptan önlemeyi hedefliyoruz. Schengenvize.net Hatay vize merkezi olarak, Finlandiya vizesi alınabilmesi için her türlü desteği sağlıyor ve gerekli olan evrakların hazırlanmasında görevi üstlenerek sizlere profesyonel destek sağlıyor ve kolaylıkla vize alınmasına yardım ediyoruz. Finlandiya vizesi Hatay vize merkezi, Hatay içinde her bölgede olduğu gibi, Hatay’a da komşu olan bütün il ve ilçelere Finlandiya vize konusunda yardımcı olmaktayız. Daha kapsamlı ve detaylı bilgiye sahip olabilmek ve kafanıza takılan her türlü soruyu sorup, yardım alabilmek için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile ulaşımın yanı sıra, e-posta ile ulaşım ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile de görüşmeler sağlayabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

 

Finlandiya Vize Merkezi Hatay

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Finlandiya vizesi için Hatay veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Finlandiya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye