Finlandiya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Finlandiya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Finlandiya Vize Merkezi, Gaziantep

Finlandiya vize merkezimizin Gaziantep üzerinden yapılacak vize başvurularıyla alakalı olarak hazırlamış olduğu bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz.

Gaziantep ve çevre illerinde ikamette bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına ait kişiler ve Türkiye’de uzun süreli oturum iznine sahip yabancı vatandaşlar, Finlandiya vize işlemleri için Gaziantep’te yer alan vize merkezi şubemize aracılığıyla başvurularını yapabilirler.

Finlandiya vize başvurularındaki en önemli nokta, bölge ayrımının olmasıdır. Bundan dolayı ikamet adresiniz ve çalışmakta olduğunuz iş yerinin bilgilerini vize merkezi çalışanlarımızla paylaşmanız, vize başvuru işlemlerinde daha kaliteli ve daha iyi hizmet almanızı sağlayacaktır.

Finlandiya Vize Başvuruları İçin Gaziantep Şubesini Kullanacaklara Özel Rehber

Finlandiya vize başvuru merkezi Gaziantep şubesinin kullanılmasıyla vize başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlarımız, şubemiz tarafından hazırlanmış olan özel rehber sayesinde daha etkin bir vize başvuru sürecinden geçecekler.

Finlandiya vize başvurusu yapacakların kullanacakları özel rehber ise şu şekildedir:

  1. Adım: Gaziantep’te yer alan Finlandiya vize merkezi şubemizle iletişime geçerek, durumunuzla en uygun olacak şekilde evrak listesi talebinde bulununuz. Bu talebiniz e-mail adresiniz üzerinden yerine getirilecektir.
  2. Adım: Tarafımızdan gönderilen bilgilendirme amacı mailinde yer alan evrak listesini hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Finlandiya vizesi başvuru evraklarını Gaziantep şubemize isterseniz kurye ve kargo ile isterseniz de kendiniz getirerek teslim edin.
  4. Adım: Başvuru evraklarınız bize ulaştıktan sonra, şubemiz çalışanları tarafından Finlandiya vize randevunuz hızlı bir şekilde alınacak ve randevunuzla alakalı geri bildirim tarafınıza yapılacaktır.
  5. Adım: Alınan randevuyla alakalı saat ve tarihte biyometrik verilerinizi beyan edin.

Vize sonucunuz konsolosluktan sonra açıklandıktan sonra, pasaportunuzu gelip teslim alabilirsiniz.

Finlandiya Schengen Vizesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Hakkında Bilgiler

Finlandiya Devletinin sağlamış olduğu vize için gerekli olan evrakların ön bilgilendirmesine Finlandiya vize merkezi Gaziantep şubemizin vize işlemleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Eğer vize başvurularında hazırlanacak olan güncel evrak listesine ulaşmak isterseniz o zaman, Gaziantep şubemizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gaziantep şubemizle yapacağınız iletişim sırasında varsa özel durumlarınızı da belirtmekten çekinmeyin. Çünkü herhangi bir özel duruma göre vize evrakları değişkenlik gösterebilmektedir.

Schengenvize.net olarak yapacağınız her türlü Finlandiya seyahatinde, alınacak olan vize başvuru aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi bütün işlemlerde profesyonel destek verme amacıyla sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman güncel bilgilerle işlemleri gerçekleştirerek, yapılacak olan başvuru sürecini kısaltıp, gereksiz zaman harcamaktan ve vize reddi alarak maddi kayıptan önlemeyi hedefliyoruz. Schengenvize.net Gaziantep vize merkezi olarak, Finlandiya vizesi alınabilmesi için her türlü desteği sağlıyor ve gerekli olan evrakların hazırlanmasında görevi üstlenerek sizlere profesyonel destek sağlıyor ve kolaylıkla vize alınmasına yardım ediyoruz. Finlandiya vizesi Gaziantep vize merkezi, Gaziantep içinde her bölgede olduğu gibi, Gaziantep’e da komşu olan bütün il ve ilçelere Finlandiya vize konusunda yardımcı olmaktayız. Daha kapsamlı ve detaylı bilgiye sahip olabilmek ve kafanıza takılan her türlü soruyu sorup, yardım alabilmek için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile ulaşımın yanı sıra, e-posta ile ulaşım ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile de görüşmeler sağlayabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Gaziantep için telefon numarası: 0342 999 36 02

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

 

Finlandiya Vize Merkezi Gaziantep

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Finlandiya vizesi için Gaziantep veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Finlandiya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye