Finlandiya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Finlandiya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Finlandiya Vize Merkezi, Kahramanmaraş

Finlandiya vize işlemleriyle alakalı olarak hazırlamış olduğumuz bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz.

Kahramanmaraş ve çevre illerinde ikamet etmekte olan T.C. vatandaşları ve beraberinde Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde uzun süreli oturma iznine sahip yabancı vatandaşlar, Finlandiya Devletinin vermiş olduğu vizeyle alakalı olarak vize merkezimizin Kahramanmaraş şubesi aracılığıyla gerekli işlemleri yapabilirler.

Finlandiya vize merkezimizin Kahramanmaraş ofisi aracılığıyla sadece Kahramanmaraş üzerinden değil, aynı zamanda Kayseri, Sivas, Malatya, Adıyaman, Osmaniye, Gaziantep, Adana ve Kilis illerimizde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızda Kahramanmaraş Finlandiya vize başvuru merkezimiz aracılığıyla vize başvurularını yapabilirler.

Finlandiya Vizesi Almak İçin Takip Edilecek Adımlar

Finlandiya vize başvuru merkezi Kahramanmaraş aracılığıyla yapacağınız vize başvurularınızda takip etmeniz gereken belli başlı işlem adımları bulunmaktadır. Bu işlem adımlarını takip ederek, daha kolay bir şekilde Finlandiya vizenizi alabilirsiniz.

  1. Adım: Vize merkezimizin Kahramanmaraş şubesini arayarak yapmak istediğiniz Finlandiya seyahatiyle ilgili durumunuzu anlatıp, aynı zamanda mesleğinizi söylemelisiniz. Bu söyleminizin ardından sizlere hazırlanması gerekli olan evrak listesi e-mail olarak gönderilecektir.
  2. Adım: Gelen e-mailde yer alan evrakların hazırlanması.
  3. Adım: Hazırlanan vize başvuru evraklarının Finlandiya vize merkezimize kargo veya şahsi bir şekilde gönderilmesi.
  4. Adım: Evraklarınız merkezimize ulaştıktan sonra Finlandiya Konsolosluğundan vize randevunuz alınacak ve gerekli geri dönüş sizlere sağlanacaktır.
  5. Adım: Size bildirilecek olan randevu günü ve saatinde biyometrik verilerinizi beyan etmelisiniz.

Bu 5 adımlık listeyi dikkatli ve özenli bir şekilde tamamladıktan sonra artık sıra vize sonucunu beklemeye geliyor. Sonuç açıklandıktan sonra pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Finlandiya Vizesi İçin Hazırlanacak Evraklar Hakkında Bilgiler

Finlandiya Devletinin sağlamış olduğu vize için gerekli olan evrakların ön bilgilendirmesine Finlandiya vize merkezi Kahramanmaraş şubemizin Finlandiya vize işlemleriyle alakalı hazırlamış olduğu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak güncel evrak listesine, çağrı merkezimizle iletişime geçtikten sonra erişim sağlayabilirsiniz.

Finlandiya vize başvurularında en çok dikkat edilmesi gereken nokta, vize başvurularının başlatılma tarihidir. Seyahatinize en fazla 3 ay, en az da 1 ay kala vize başvurularınızı başlatma imkanınız bulunmaktadır.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye