Estonya Vizesi İstanbul Vize Merkezi - Schengenvize.net
Estonya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Estonya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi İstanbul

Schengenvize.net olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi her türlü işlemde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz. Her seneye özel olarak, güncel bilgilerle vize hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır.

Estonya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Schengenvize.net İstanbul şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz.

Estonya vizesi İstanbul vize merkezi, İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır.

Daha kapsamlı bilgiler ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü profesyonel desteği isteyebilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Estonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.

Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Estonya Ya Vize Var Mı?

Umuma mahsus pasaportu bulunan kişiler tüm seyahatlerinde vize almalıdır. Hususi, diplomatik ya da hizmet pasaportu olan kişiler ise 90 günden uzun seyahatleri için vizeye tabidir.

Litvanya Vizesi Nasıl Alınır?

Gerekli evraklarınız ile Litvanya Ankara Büyükelçiliği’ne vize başvurusunda bulunmanız gerekir.

Letonya Ya Vize Var Mı?

Umuma mahsus pasaporta sahip vatandaşlarımızın Schengen vizesi alarak; diplomatik, hizmet ya da hususi pasaportu olan vatandaşlarımızın ise 90 gün vizesiz olarak seyahat hakkı bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×