Estonya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Estonya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi, İzmir

İzmir ili ve çevresi için Estonya Schengen vize başvurularında ihtiyacınız olan tüm bilgilere, sizler için hazırlamış olduğumuz bu web sayfası aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Estonya vize merkezi İzmir ofisi çalışanları olarak, almak istediğiniz Estonya Schengen vizesiyle alakalı olarak gerekli olan tüm güncel bilgilere, bu sayfanın detaylarında ulaşabileceksiniz. Bu sayfa üzerinde edineceğiniz ek daha kapsamlı bilgiler için, Estonya vize merkezimizin İzmir ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Estonya vize merkezi olarak, Karşıyaka, Dikili, Aliağa, Torbalı, Foça, Güzelbahçe, Karabağlar, Konak, Karaburun, Kınık, Beydağ, Bergama, Menemen, Bornova, Çiğli, Narlıdere, Kemalpaşa, Gaziemir, Menderes, Kiraz, Seferihisar, Ödemiş, Tire, Selçuk, Balçova, Urla, Bayraklı, Bayındır, Çeşme ve Buca ilçelerinde yaşayan İzmirli vatandaşlarımız için Estonya Schengen vize başvuruları gerçekleştirmekteyiz.

Estonya Vizesine Kimler Başvurmalıdır? – İzmir

Estonya vize başvuru merkezi İzmir olarak vermiş olduğumuz vize hizmetlerinde, öncelikle Estonya tarafından vize muafiyetine giremeyen vatandaşlarımıza öncelik vermekteyiz. Çünkü resmi Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip olanlar için, Estonya tarafından vize muafiyeti uygulaması bulunmaktadır. Resmi pasaport sahipleri, 180 günlük süre zarfında 90 günü aşmayacak şekilde Estonya’ya vizesiz seyahat edebilmektedirler.

Vize başvuru merkezinde vermiş olduğumuz hizmetler, çoğunlukla bordo pasaport sahipleri içindir. Bordo pasaport sahipleri vize muafiyetine giremediklerinden dolayı, Estonya Schengen vizesine başvurmak zorundadırlar.

Estonya C Vizesi ile D Vizesi Arasındaki Farklar Nelerdir? – İzmir

Estonya vize başvuru merkezi İzmir ofisinde gerçekleştirmekte olduğumuz Estonya Schengen vizesi başvurularında iki farklı vize türü için işlem gerçekleştirmekteyiz. Estonya Devleti vize türlerini seyahat sürelerine göre ayarlamaktadır. Bundan dolayı da, Estonya Schengen vize başvurusu gerçekleştirilirken, Estonya’ya konaklamalı olarak planladığınız seyahatinizin süresini iyi bir şekilde belirlemelisiniz.

Estonya Devleti tarafından verilen C vizesi, kısa süreli seyahatler için verilmektedir. Kısa süreli seyahatler ise, 30 günü aşmayacak şekilde ve 90 günden az olması şartıyla başvuran kişilere verilmektedir.

Estonya Devleti tarafından verilen bir diğer vize türü olan D vizesi ise, uzun süreli seyahatler için verilmektedir. D vizesi aynı zamanda Estonya ulusal vizesi olarak da geçmektedir. Estonya D vizesi, 90 günden fazla süreli olarak Estonya seyahati gerçekleştirecek olan kişilere verilmektedir.

 

Estonya Vize Merkezi İzmir

     Schengenvize.net olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi her türlü işlemde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz. Her seneye özel olarak, güncel bilgilerle vize hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır. Schengenvize.net İzmir şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz. Estonya vizesi İzmir vize merkezi, İzmir’in her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır. Daha kapsamlı bilgiler ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü profesyonel desteği isteyebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Estonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye