Estonya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Estonya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi, Mersin

Planlamasını yapıp, gerçekleştirmek istediğiniz Estonya seyahatleriniz için gerekli olan vize başvurularınızı bilgili bir şekilde yapabilmeniz adına hazırlanmış bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz. Sizler için hazırlanmış olan bu sayfa, Estonya vizesiyle alakalı olarak güncel bilgileri içermektedir. Bu sayfa içerisinde yer alan bilgileri başlıklar halinde sizlere sunmuş bulunmaktayız. Bu başlıkları takip ederek gerekli olan tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca almak istediğiniz Estonya vizesiyle alakalı olarak da, iyi bir bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Estonya Vize Başvurularını Kimler Gerçekleştirmelidir? – Mersin

Estonya vize başvuru merkezi Mersin şubesi aracılığıyla yapacağınız Estonya Schengen vize başvurularında bilmeniz gereken önemli bir durum söz konusudur. O durumda sahip olduğunuz pasaportla alakalıdır. Eğer ki, bordo renkli bir pasaporta sahipseniz o zaman mutlaka Estonya Schengen vizesine başvurmanız gerekmektedir.

Sahip olduğunuz pasaport Türkiye Cumhuriyeti makamlarınca verilen ve resmi nitelikte olan yeşil, siyah ve gri renkteyse, Estonya vizesinden muaf konumda olmaktasınız. Bu muafiyetin süresi ise, 108 gün içerisinde en fazla 90 gün olacak şekildedir.

Bordo renkli pasaport için yapacağınız vize başvurularında, sahip olduğunuz pasaport en fazla 10 yıl önce alınmış olması gerekmektedir. 10 yıldan fazla bir süre önce alınan bordo renkli pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Çünkü Estonya Devleti, 10 yılı aşan bir süredir kullanılan pasaportları vize başvurularında kabul etmemektedir.

Estonya Vize Çeşitleri Nelerdir? – Mersin

Estonya vize başvuru merkezi Mersin ofisimizde yapacağınız Estonya Schengen vizesi için öncelikle Estonya seyahatinizin ne kadar süre olacağını belirlemelisiniz. Çünkü Estonya Schengen vizesi, seyahat süresine göre değişkenlik göstermektedir.

Estonya’ya yapacağınız ziyaret 90 günden fazla olacaksa o zaman, Estonya D vizesine başvurmanız gerekmektedir. Estonya Devletinin vize politikası içerisinde uzun seyahatler için bu vizeyi başvuranlara vermektedir. Estonya D vizesi aynı zamanda, Estonya ulusal vizesi olarak geçmektedir.

Estonya ziyaretleriniz 90 günden az olacak şekilde ve en fazla 30 gün olacaksa o zaman başvurmanız gereken Estonya vizesi türü, Estonya C vizesidir.

Estonya Devleti tarafından verilen bu iki vizeyle alakalı olarak gerekli olan başvuru şartlarına ve hazırlanması gereken evraklara, vize başvuru merkezi sayesinde ulaşabilirsiniz.

Estonya Vize Merkezi Mersin

     Schengenvize.net olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi her türlü işlemde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz. Her seneye özel olarak, güncel bilgilerle vize hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır. Schengenvize.net Mersin şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz. Estonya vizesi Mersin vize merkezi, Mersin’in her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır. Daha kapsamlı bilgiler ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü profesyonel desteği isteyebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

 

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Estonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye