Estonya Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Estonya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Estonya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi Mersin

Schengenvize.net vize başvuru merkezi olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi her türlü işlemde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz.

Estonya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Her seneye özel olarak, güncel bilgilerle Estonya vizeleri hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır.

Schengenvize.net Mersin şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz.

Estonya vizesi Mersin vize merkezi, Mersin’in her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır.

Daha ayrıntılı bilgiler ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü profesyonel uzman desteği isteyebilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

 Estonya vize randevusu uzman danışmanlar ile mutlaka alınmalı ve randevuyla başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte tüm Estonya vize evraklarının eksiksiz ve doğru olarak sunulması gerekir. Estonya vize dosyası mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve Estonya yanında diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili Estonya vize sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

D Tipi Vize Kimlere Verilir

Herhangi bir ülkeye uzun süreli ziyaret gerçekleştirecek olan vatandaşlar, D tipi vize almalıdır.

Covid-19 Schengen Vizesi

Covid-19 kapsama alanı içerisinde Schengen vizesi belirli konsolosluklarda hizmet dahilindedir.

Vize Başvurusu Ne Zaman Açılacak

Vize başvuru sürecinin ne zaman açılıp açılmayacağı, ülke konsolosluğuna göre değişir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×