Estonya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Estonya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi Ankara

     Schengenvize.net olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama gibi her türlü vize işleminde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz. Estonya ticari vize ve turistik vize benzeri vize türlerinde özel olarak, güncel bilgilerle vize hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır.

 Schengenvize.net Ankara şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz. Estonya vizesi Ankara vize merkezi, Ankara’nın her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır. 

Estonya ve Schengen vizesi bilgileri ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü uzman danışman desteği isteyebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Ankara için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Estonya vize randevusu önceden mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte Estonya vize evraklarının eksiksiz olarak sunulması ve dosya mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Estonya seyahatinde kullanılacak Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen ve Estonya vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×