Estonya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Estonya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi, Diyarbakır

 Sizler için hazırlanan ve 2020 yılı güncel Estonya vize işlemleri hakkında bilgiler içeren ve vize merkezimizin Diyarbakır şubesi tarafından özenle hazırlanan web sayfamıza hoş geldiniz.

Estonya vize merkezi Diyarbakır şubesi olarak, Bağlar, Sur, Bismil, Dicle, Eğil, Çermik, Çüngüş, Çınar, Hani, Ergani, Kayapınar, Hazro, Kulp, Kocaköy, Silvan, Lice ve Yenişehir ilçelerinde yer alan vatandaşlarımız için Estonya vize başvurularını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Diyarbakır’a komşu olan çevre illerden gelen vatandaşlarımız içinde Estonya Schengen vize başvurularını gerçekleştirmekteyiz.

Estonya Vizesine Kimler Başvurabilir? – Diyarbakır

Estonya vize başvuru merkezi Diyarbakır ofisi olarak vermekte olduğumuz Estonya Schengen vizesi başvuruları için, öncelikle bir pasaport sahibi olunması gerekmektedir. Sahip olunan bu pasaport ise, en fazla 10 yıl önce alınmış olmalıdır. En fazla 10 yıllık olan ve bordo renkte bulunan Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip kişiler, Estonya Schengen vizesine başvurmakla yükümlüdürler.

Bordo renk dışında yer alan, siyah, yeşil ve gri renkli pasaport sahipleri ise, Estonya vizesinden muaftırlar. Ancak bu kişilerde, yapacakları Estonya seyahatlerinde süreye dikkat etmelidirler. Çünkü 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak şekilde bu seyahatlerini gerçekleştirmelidirler. Bu süreyi aşma durumları olduğu takdirde ise, Estonya Konsolosluğuna başvurarak, Estonya vizesi almaları gerekmektedir.

Estonya Vizesi İçin Hangi Vize Türlerine Başvurulabilir? – Diyarbakır

Estonya vize başvuru merkezi Diyarbakır şubesinde vermekte olduğumuz Estonya Schengen vizesi başvuruları için, iki farklı türde vize başvurusu gerçekleştirmekteyiz. Estonya Schengen vizesine başvururken öncelikle dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır. O da, Estonya seyahatinizin süresidir. Estonya Schengen vizesi başvurularında seyahat süresinin büyük bir önemi bulunmaktadır.

Estonya seyahatleriniz için seyahat sürenizi belirledikten sonra ise, Estonya Schengen vizesi türlerini öğrenebilirsiniz. İlk olarak planlamış olduğunuz Estonya ziyaretleriniz, 90 günü az ise ve 30 günü aşmayacak şekildeyse o zaman başvuracağınız Estonya Schengen vize türü, Estonya C vizesidir. Estonya C vizesi, Estonya’ya kısa süreli seyahat yapacak olan kişiler için verilmektedir.

Estonya seyahatleriniz 90 günden fazla olacak şekilde ise, başvuracağınız Estonya Schengen vizesi türü, Estonya D vizesidir. Estonya D vizesi aynı zamanda, Estonya Ulusal vizesi olarak da geçmektedir.

Estonya Vize Merkezi Diyarbakır

     Schengenvize.net olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi her türlü işlemde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz. Her seneye özel olarak, güncel bilgilerle vize hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır. Schengenvize.net Diyarbakır şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz. Estonya vizesi Diyarbakır vize merkezi, Diyarbakır’ın her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır. Daha kapsamlı bilgiler ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü profesyonel desteği isteyebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için Diyarbakır veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Estonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye