Estonya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Estonya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi, Kahramanmaraş

Estonya seyahatleriniz öncesinde gerekli olan Schengen vizesiyle alakalı olarak gereken bilgileri sizlere sunmuş olduğumuz bilgilendirme sayfamıza hoş geldiniz.

Sizlere bu sayfa üzerinde vermiş olduğumuz tüm bilgiler, Estonya vize süreciyle alakalı olarak güncel bilgilerdir. Sayfada yer alan başlıkları takip ederek gerekli bilgileri öğrenme şansınız bulunmaktadır.

Estonya vize merkezi Kahramanmaraş şubesi olarak, Andırın, Afşin, Dulkadiroğlu, Çağlayancerit, Elbistan, Ekinözü, Nurhak, Göksun, Onikişubat, Nurhak, Türkoğlu ve Pazarcık ilçelerinde yer alan vatandaşlarımız için Estonya Schengen vize başvuru hizmetlerini sunmaktayız.

Bu sayfada yer alan bilgilerle alakalı daha detaylı bilgi almak için veya Estonya vize süreçleriyle alakalı olarak aklınıza gelen her türlü soru için, Kahramanmaraş Estonya vize başvuru merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Estonya Vizesi Kimler İçin Gereklidir? – Kahramanmaraş

Bu başlık altında sahip olduğunuz Türkiye Cumhuriyeti Devleti pasaportuna göre alınması gereken vizeyle alakalı bilgileri bulabileceksiniz. Estonya vize başvuru merkezi Kahramanmaraş olarak vermiş olduğumuz hizmetler genel olarak, bordo renkli pasaport için geçerlidir. Çünkü bordo renkli pasaport sahibi Türk vatandaşları için, Estonya tarafından vize politikası uygulanmaktadır. Diğer renkli olan, yeşil, gri ve siyah renkli pasaport sahipleri ise, 6 aylık süre içerisinde 3 ayı geçmeyecek şekilde Estonya vizesinden muaftırlar.

Sahibi olduğunuz bordo pasaportun en fazla 10 yıl önce alınmış olması gerekmektedir. 10 yıldan fazla sürede bulunan pasaportların ise, Estonya Schengen vizesi için yenilenmesi gerekmektedir. Eskiden lacivert renkli olan umuma mahsus pasaportların geçerlilik durumu ise söz konusu değildir. Ayrıca yapacağınız Estonya seyahatiniz öncesinde de, seyahat sağlık sigortası çıkarmanız gerekmektedir. 

Estonya Ulusal D Vizesi ve C Vizesi Nedir? – Kahramanmaraş

Estonya vize başvuru merkezi Kahramanmaraş olarak vermiş olduğumuz vize hizmetlerinde genel olarak iki farklı vize türü için hizmet vermekteyiz. Ulusal vize olan D vizesi, Estonya seyahatlerinin 90 günden fazla olması durumunda alınması gereken bir vize türüdür. Estonya D vizesi, yapılacak olan uzun seyahatler için verilmektedir.

Eğer ki Estonya seyahatiniz 30 günden aşmayacak şekilde ve 90 günden az olacaksa, o zamanda Estonya C vizesi alınma durumu ortaya çıkacaktır. Estonya C vizesi, yapılacak olan kısa seyahatler için verilmektedir.

Estonya Vize Merkezi Kahramanmaraş

     Schengenvize.net olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi her türlü işlemde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz. Her seneye özel olarak, güncel bilgilerle vize hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır. Schengenvize.net Kahramanmaraş şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz. Estonya vizesi Kahramanmaraş vize merkezi, Kahramanmaraş’ın her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır. Daha kapsamlı bilgiler ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü profesyonel desteği isteyebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Estonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye