Estonya Vizesi Adana Vize Merkezi

Estonya Vizesi Adana Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi, Adana

Değerli vize merkezi Adana şubesi ziyaretçileri, Estonya seyahatleriniz için gerekli olan Schengen vizenizi alabilmeniz adına güncel bilgileri sunmuş olduğumuz web sayfasına hoş geldiniz.

Vize merkezi Adana şubesi olarak, Estonya’ya yapmayı planladığınız seyahatler için belirli başlıklar içerisinde sizlere 2020 yılı özelinde güncel Estonya vize işlemleri hakkında bilgiler sunacağız. Web sayfası içerisinde belirli başlıklar halinde bulunan bilgileri takip ederek, ihtiyacınız olan tüm vize başvuru süreci hakkında ayrıntılı bilgiler elde edebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında aklınıza takılan her türlü soru ve görüş içinde vize merkezimizin Adana şubesiyle iletişime geçebilirsiniz.

Estonya Vizesi Kimler İçindir? – Adana

Estonya vize başvuru merkezi Adana ofisimiz aracılığıyla yapılmakta olan Estonya Schengen vizesi, umuma mahsus olarak verilen bordo renkli pasaport sahibi vatandaşlarımız içindir. Çünkü Estonya Devleti vize politikası gereği, bordo renkli pasaporta sahip Türk vatandaşları, Estonya Schengen vizesi almakla yükümlüdürler. Bundan dolayı, Estonya’ya seyahat planlaması yapan ve bordo renkli pasaporta sahip Türk vatandaşları, vize merkezi Adana şubemiz aracılığıyla vize başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bordo renk dışında yer alan ve hususi işlemler için yeşil, hizmet işlemleri için gri ve diplomatik işlemler için siyah renkte olan pasaport sahipleri, Estonya Schengen vizesinden muaftırlar. Bu renkteki pasaport sahipleri, 180 günlük bir süre zarfında 90 günü aşmayacak şekilde Estonya seyahatlerini vizesiz gerçekleştirebilirler.

Estonya Vizesi Çeşitleri Nelerdir? – Adana

Estonya vize başvuru merkezi Adana şubemiz aracılığıyla verilen Estonya vize çeşitleri, iki ana başlık altında toplanmaktadır. Bu iki ana başlık ise, Estonya C ve Estonya D vizesidir.

Estonya Devleti tarafından verilen Estonya C vizesi, Estonya’ya 30 günü aşmayacak şekilde ve 90 günden az olan kısa süreli seyahatler için verilmektedir. Estonya C vizesi aynı zamanda Estonya kısa süreli seyahat vizesi olarak da geçmektedir.

Estonya Devleti tarafından verilmekte olan bir diğer Schengen vize türü olan Estonya D vizesi, 90 günden fazla olan uzun süreli seyahatler için başvuran kişilere verilmektedir. Estonya D vizesi aynı zamanda, Estonya Ulusal vizesi olarak da geçmektedir.

Estonya Vize Merkezi Adana

 

     Schengenvize.net olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi her türlü işlemde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz. Her seneye özel olarak, güncel bilgilerle vize hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır. Schengenvize.net Adana şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz. Estonya vizesi Adana vize merkezi, Adana’nın her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır. Daha kapsamlı bilgiler ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü profesyonel desteği isteyebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

 

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için Adana veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Estonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye