Estonya Vizesi Hatay Vize Merkezi

Estonya Vizesi Hatay Vize Merkezi

Estonya Vize Merkezi, Hatay

Planladığınız ve yapmak istediğiniz Estonya seyahatleriniz için güncel vize süreçleriyle alakalı olarak hazırlamış olduğumuz bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler, Estonya vize süreçleriyle alakalı olarak güncel verileri barındırmaktadır. Belirli başlıklar altında sunulan bilgileri dikkatli bir şekilde okursanız, Estonya’nın vize politikasında nasıl bir süreci barındırdığını öğrenebilirsiniz. Öğreneceğiniz bilgiler ışığında da, Estonya vizesiyle alakalı olarak detaylı bir fikir sahibi olma şansınız bulunmaktadır. Ancak Estonya vize süreçleriyle alakalı olarak aklınıza takılan bir durum söz konusu olduğu takdirde, vize başvuru merkezimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Estonya Vizesi Kimler İçin Gereklidir? – Hatay

Sahip olmakta olduğunuz Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna göre Estonya vizesi alıp, almama durumunuzu öğrenebilirsiniz. Estonya vize başvuru merkezi Hatay şubesi olarak, bordo renkli pasaporta sahip vatandaşlarımız için vize başvuru hizmeti vermekteyiz. Çünkü Estonya Devletinin uygulamış olduğu vize politikası gereği, bordo renkli Türk vatandaşları Estonya Schengen vizesi almakla mükelleftirler.

Gri, yeşil ve siyah renkli olan resmi Türkiye Cumhuriyeti pasaportları için vize zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu renkteki pasaport sahipleri, 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak şekilde Estonya vizesinden muaftırlar.

Bordo renkli pasaporttan önce bulunan lacivert renkli pasaport sahiplerinin pasaportlarını yeni düzene göre almalıdırlar. Lacivert renkli pasaport artık kullanılmamaktadır.

Estonya C ve D Vizeleri Nedir? – Ankara

Estonya vize başvuru merkezi Hatay olarak vermiş olduğumuz vize başvuru işlemlerinde 2 farklı vize türü için genel olarak başvuru yapmaktayız. Bunlar, C ve D vizeleridir.

Eğer ki Estonya yapacağınız konaklama süresi 30 günü aşmayacak şekilde ve 90 günden az ise o zaman Estonya C vizesi almanız gerekmektedir. Kısa süreli Estonya ziyaretleri için Estonya C vizesi verilmektedir.

Estonya’ya yapacağınız seyahatin süresi 90 günden fazlaysa o zaman, Estonya D vizesi almanız gerekmektedir. Estonya D vizesi, uzun süreli Estonya ziyaretleri için verilmektedir.

Schengen vizesi alarak uzun bir geziye çıkmak istiyorsanız o zaman, en uzun yapacağınız seyahat zamanı Estonya için olmalıdır. Diğer ülkelerde eşit süreli konaklamalı seyahat yapacaksanız, ilk ziyaretiniz Estonya olmak zorundadır. Estonya Schengen vizesi kuralları gereği, böyle bir zorunluluk bulunmaktadır.

Estonya Vize Merkezi Hatay

Schengenvize.net olarak Estonya seyahati yapacak olan kişilerin almak zorunda olduğu Estonya vizesi aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi her türlü işlemde profesyonel destek vermek için hizmet veriyoruz. Her seneye özel olarak, güncel bilgilerle vize hakkında bilgilendirmeler ve her türlü destek sağlanmaktadır. Schengenvize.net Hatay şubesi olarak Estonya vizesi almanız için her türlü yardımı sağlıyor ve kolaylıkla belgeleri tamamlamanızı sağlıyor ve herhangi bir problem çıkmasının önüne geçiyoruz. Estonya vizesi Hatay vize merkezi, Hatay’ın her ilçesinde olduğu gibi komşu iller için de profesyonel destek sağlamaktadır. Daha kapsamlı bilgiler ve yardım için schengenvize.net sayfasının iletişim bölümünden irtibata geçebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir, mail ile iletişim sağlayabilir ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile görüşmeler sağlayabilir ve her türlü profesyonel desteği isteyebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Estonya vizesi için Hatay veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Estonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye