Çekya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Çekya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Çek Cumhuriyeti Vize Merkezi, Mersin

Mersin ili adına Çek Cumhuriyeti vize müracaatlarının yapılabilmesi adına hazırlanan bu sayfa, Çek Cumhuriyeti vizesine Mersin ili içerisinden başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlar için hazır bir hale getirilmiştir.

Çek Cumhuriyeti vizesinin kolay bir biçimde Mersin ili içerisinden alınabilmesi adına aşağıda sizlerin bilgilendirilmesi için belirtilen bilgileri dikkatlice okumanız, başvuru merkezimiz tarafından tavsiye edilen bir durumdur. İletişim bilgilerimizin kullanılmasıyla Mersin’de yer alan ofisimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çek Cumhuriyeti vizenizi Mersin’den alabilmeniz için gerekli olan koşullara da bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Vizesi Mersin İçin Başvuru Bilgilendirmeleri

Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezi Mersin üzerinden alınabilecek olan Çek Cumhuriyeti vizesi için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  1. Adım: Mersin sınırları içerisinde yer alan Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezimizin çağrı hizmetlerini arayınız.
  2. Adım: Çağrı hizmetleriyle iletişim kurduktan sonra bilgilendirme maillerinin alınabilmesi için başvuruda bulunacak olan kişinin vermiş olduğu mail adresine gelen vize başvuru evraklarını hazırlaması gerekmektedir.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz vize başvuru evraklarınızı başvuru merkezimize, şahsen, kargo veya kurye kullanarak teslim edin.
  4. Adım: Başvuruda bulunacak olan kişinin onay vermiş olduğu randevu gün ve saatinde başvuru merkezi içerisinde biyometrik bilgileri vermek amacı ile bizzat merkeze gelmesi zorunludur.
  5. Adım: Başvuru merkezimizde yer alan temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkındaki son gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olmasının ardından da pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Vizesi Mersin İçin Hazırlanacak Evrakların Önemli Noktaları

Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezi Mersin başvurularınız esnasında meslek durumunuza göre başvuru evraklarınızı hazırlamanız gerekmektedir. Nedeni ise; Çek Cumhuriyeti vizesi, meslek pozisyonuna göre şekil almaktadır. Eğer ki çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile iletişime geçtikten sonra, meslek pozisyonunu ile alakalı vize başvuru evraklarını da da öğrenmek için, yine aynı çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile iletişime geçilmesi talep edilmektedir.

İletişimden daha sonra ise, vermiş olduğunuz mail adresinize meslek durumunuzla alakalı gerekli olan evrak listesi gönderilecektir. Çek Cumhuriyeti vize başvurunuzun kabul işlemlerinin olumlu olabilmesi için, Çek Cumhuriyeti vize başvuru koşullarının eksiksiz bir şekilde, sizler tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir.

Eğer ki eksik evrakınız ya da tamamlamakta zorluk yaşanılan bir durum söz konusuysa, o zaman başvuru merkezimizle iletişime geçip, gerekli olan evrakları temin edebilirsiniz. Çek Cumhuriyeti vizesi için gerekli olan tüm evrakları, eksiksiz ve tam bir biçimde hazırlamalısınız. Bu durum, vize başvurularınızın sonucu için çok ama çok önemlidir.

 

Çekya Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Çekya vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Çekya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye