Çekya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Çekya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Çek Cumhuriyeti Vize Merkezi, Gaziantep

Çek Cumhuriyeti Vize Merkezi Gaziantep ili sınırları içerisinde ve çevre illerinde ikamet eden vatandaşların Çek Cumhuriyeti adına başvuruda bulunmak istedikleri vize için gerekli tüm desteği ve hizmeti sunmaktadırlar. Başvuruda bulunacak olan kişilerin aklına takılan sorulara dair ve bunun yanı sıra alacak olduğu vize hakkında önemli tüm bilgiyi başvuruda bulunacak olan kişiye aktarmaktadır. Bu belirtilen bilgilerin yanı sıra, konsolosluk tarafınca yetkilendirilmiş bir vize merkezi olmalarından dolayı başvuruda bulunacak olan kişi ve konsolosluk arasında aracı bir konumda yer almaktadır.

Çek Cumhuriyeti Vizesi Gaziantep Vize Merkezi’nin Aracılığıyla Nasıl Alınmaktadır?

Gaziantep ili sınırları içerisinde Gaziantep Vize Başvuru Merkezi’ne başvuruda bulunmak isteyen kişiler, aşağıda belirtmekte olduğumuz tüm adımları teker teker yerine getirerek sorunsuz ve hızlı bir şekilde Çek Cumhuriyeti vize onayına sahip olabilmektedirler.

  • Başvuruda bulunacak olan her vatandaş ilk adım olarak çağrı merkezi il iletişime geçmesi gerekmektedir.
  • Çağrı merkezi tarafından başvuruda bulunacak olan kişinin kullanmış olduğu aktif ve günce mail adresine gerekli tüm evrakların bilgilendirmeleri vize uzman yetkilileri tarafından sağlanmaktadır.
  • Başvuruda bulunacak kişi ardından güncel ve aktif mail adresini kontrol ederek, çağrı merkezi tarafından gönderilmiş olan evrak bilgilerini iyice okuduktan ve öğrendikten sonra hazırlama aşamasına geçerek, evrakların hazır olması halinde kargo/kurye ya da bizzat ofise gelerek teslimini yapmak durumundadır.
  • Bir sonraki adımda ise başvuruda bulunacak olan kişi tarafınca onaylanmış olan randevu günü ve saati içerisinde, kişi VIS gereği prosedüre göre biyometrik bilgilerinin beyanında bulunması gerekmektedir. Bu nedenle şahsen ofise gelmesi mecburidir.
  • Son adım olarak, başvuruda bulunacak olan kişi vize ofisini arayarak, vizenin süreci hakkında güncel bilgileri öğrenebilmektedir. Akabinde de pasaportunu teslim alması için ofise şahsen gitmesi gerekmektedir.

Çek Cumhuriyeti Vizesi Hakkında Bilgi – Gaziantep

Çek Cumhuriyeti vize başvurusunda bulunmak isteyen ve Gaziantep ili içerisinde ikamet eden başvuru sahiplerinin, Gaziantep vize başvuru ofisinin çalışma saatleri içerisinde de gerekli işlemleri başlatmak adına randevu talep etmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra şahsen ofisi ziyaret etmesi mecburidir.

Çekya Vize Merkezi Gaziantep

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Çekya vizesi için Gaziantep veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Çekya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye