Belçika Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Belçika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Belçika Vizesi Mersin Vize Merkezi

Belçika Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Belçika Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Belçika vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Belçika vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır.
Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.

Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir. 

Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Belçika Vizesi İçin Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Belçika vizesi almak için başvuru sahibinin şahsi banka hesap bakiyesi en az 4000 TL olmalıdır. Banka hesap özeti geriye dönük 3 aylık ıslak imzalı, kaşe ve banka imza servisi ile vize için gerekli belgeler arasında olmalıdır.

Belçika İçin Vize Gerekli Mi?

Belçika hem Avrupa hem de Schengen ülkesidir, vize prosedürü Schengen şartlarına göre belirlenir dolayısı ile ülkeye giriş yapmak isteyen Türk vatndaşlarının vize alması gerekir.

Belçika’ya Gitmek İçin Neler Gerekli?

Belçika’ya gitmek için yapılması gereken ilk iş vize almaktır daha sonra Belçika tarafından belirlenmiş şartların oluşmasına dikkat edilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×