Litvanya Aile Ziyareti Vize Dilekçe

Litvanya Aile Ziyareti Vize Dilekçe

     Litvanya’da bir tanıdık ya da akrabanız varsa ve onu ziyaret etmek istiyorsanız almanız gereken vize türü, Litvanya ziyaret vizedir. Litvanya ziyaret vizesi alınması için Konsolosluk tarafından istenen bazı evraklar vardır ve bu evrakların eksiksiz tamamlanması gerekir. İstenen önemli evraklardan birisi de Litvanya ziyaret vize dilekçedir. Litvanya ziyaret vize dilekçe içerisinde bilgilerin doğru olması önemli bir husustur. Litvanya’ya neden gidildiğinden nereye gidildiğine kadar birçok bilgi bu dilekçe içerisinde yazmaktadır. Bu dilekçe doldurulurken dikkat edilmelidir. Eğer yanlış çıkarsa vize başvurunuz ret ile sonuçlanabilir. Schengenvize.net ile iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilir ve evraklar sırasında profesyonel destek alabilirsiniz. Litvanya ziyaret vize dilekçe yazılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

  • Litvanya’ya yapacağınız seyahatin amacını açıkça yazmalısınız. Örneğin, anneniz Litvanya’da yaşıyor; nerede oturuyor, Litvanya’ya gittiğinde ne kadar kalacaksın vs.
  • Litvanya’ya giriş ve çıkış bilgilerinin açık olacak şekilde yazılması gereklidir. Eğer Litvanya’dan sonra başka bir ülkeye geçiş yapılacaksa, ne zaman geçiş yapılacağını vs. yazmalısınız.
  • Seyahat edecek kişi için gerekli masrafların nasıl karşılanacağını yazmalı, gerekirse de hesap bakiyesinin döküm bilgileri paylaşılmalı,
  • Litvanya ziyaret vizesi dilekçesinde bulunan bütün bilgilerin, diğer evraklarda olan bilgiler ile uyuşması gerekir. Aksi takdirde başvurunuz vize reddi ile sonuçlanabilir.
  • Ziyaret edilecek kişi hakkında detay olarak bilgiler verilmelidir. Eğer ki akrabaysa akrabalık kanıtlayan belgeler, arkadaşsanız arkadaş olunduğunun kanıtı olan belgeler.0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye