Litvanya Vizesi Adana Vize Merkezi

Litvanya Vizesi Adana Vize Merkezi

Litvanya Vize Merkezi, Adana

Litvanya vize merkezinin Adana şubesine hoş geldiniz.

Adana ve Adana’nın çevre illerinde ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye’de uzun süreli oturum iznine sahip yabancı uyruklu kişiler, Litvanya vizesi başvuru işlemlerini Litvanya vize merkezi Adana şubesi aracılığıyla yapabilmektedirler.

Litvanya vize başvuru işlemlerinde bölge ayrımı uygulanmaktadır. Bundan dolayı, ikamet ettiğiniz ve çalışmakta olduğunuz yer bilgilerini Litvanya vize merkezi Adana şubesinde yer alan vize temsilcilerimizle paylaşmak, daha iyi bir vize başvuru hizmeti almanız açısından önemlidir.

Adana dışında Afyon, Aydın, Denizli, Muğla ve Isparta illerimizde ikamet eden vatandaşlarımız, Litvanya vize başvurularını, Litvanya vize merkezi Adana şubesi aracılığıyla yapabileceklerdir.

Litvanya Vize Başvurularını Adana Şubesi Aracılığıyla Yapacaklar İçin Gerekli Takip Listesi

Litvanya vize başvuru merkezi Adana şubesi aracılığıyla Litvanya vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız, şubemizde yer alan vize temsilcilerimiz tarafından hazırlanan 5 adımlık takip listesini uygulayarak, rahat bir vize başvuru süreci geçireceklerdir.

  1. Adım: Litvanya vize merkezi Adana şubesi aranarak, başvuru yapacak olan kişinin durumuna uyacak şekilde hazırlanması gerekli vize başvuru evrak listesini, e-posta olarak talep ediniz.
  2. Adım: E-posta adresinize gelen mailde yer alan evraklarını büyük bir titizlikle hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamasını tamamladığınız Litvanya vize başvuru evraklarını, Adana şubemize kargo/kurye aracılığıyla veya kendiniz getirerek teslim edin.
  4. Adım: Evraklarınızın teslim alınması gerçekleştikten sonra, Litvanya vize başvuru randevunuz hızlı bir şekilde alınacak ve tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  5. Adım: Tarafınıza bildirilen randevu gün ve saatinde hazır bulunarak, talep edilen biyometrik verilerinizi beyan edin.

Adana Şubesi Litvanya Vizesi Başvuru Evrakları

Litvanya vize başvuru merkezi Adana şubemiz aracılığıyla yapacağınız Litvanya vize başvurularında, hazırlanması gerekli olan vize başvuru evrakları hakkında ön bilgilere, sitemizin Litvanya vize işlemleri bölümü üzerinden erişebilirsiniz. Ancak Litvanya vizesi başvuru evraklarınızı hazırlamak için, Adana şubemizde yer alan vize temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü başvuru yapacak olan kişinin durumuna özgü olacak şekilde Litvanya vize başvuru evraklarının hazırlanması gerekmektedir. Bundan dolayı, vize evraklarıyla alakalı olarak ön bilgi aldıktan sonra, Litvanya vize merkezi Adana şubesiyle iletişime geçip, durumunuza özel evrak listesini talep etmeniz gerekmektedir.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye