Litvanya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Litvanya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Litvanya Vize Merkezi, Şanlıurfa

Litvanya vize merkezinin Şanlıurfa şubesine hoş geldiniz.

Şanlıurfa ve Şanlıurfa’nın çevresinde mevcut bulunan illerinde ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye’de uzun süreli oturum iznine sahip yabancı uyruklu kişiler, Litvanya vizesi başvuru işlemlerini Litvanya vize merkezi Şanlıurfa şubesi aracılığıyla yapabilmektedirler.

Litvanya vize başvuru işlemlerinde bölge ayrımı uygulanmaktadır. Bundan dolayı, ikamet ettiğiniz ve çalışmakta olduğunuz yer bilgilerini Litvanya vize merkezi Şanlıurfa şubesinde yer alan vize temsilcilerimizle paylaşmak, daha iyi bir vize başvuru hizmeti almanız açısından önemlidir.

Şanlıurfa dışında Mardin, Diyarbakır, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis illerimizde ikamet eden vatandaşlarımız, Litvanya vize başvurularını, Litvanya vize merkezi Şanlıurfa şubesi aracılığıyla yapabileceklerdir.

Litvanya Vize Şanlıurfa Şubesi Litvanya Vize Başvuru Adımları

Litvanya vize başvuru merkezi Şanlıurfa şubesi aracılığıyla Litvanya vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız, şubemizde yer alan vize temsilcilerimiz tarafından hazırlanan 5 adımlık takip listesini uygulayarak, rahat bir vize başvuru süreci geçireceklerdir.

  1. Adım: Litvanya vize merkezi Şanlıurfa şubesi aranarak, başvuru yapacak olan kişinin durumuna uyacak şekilde hazırlanması gerekli vize başvuru evrak listesini, e-posta olarak talep edilmesi,
  2. Adım: E-posta adresinize gelen mailde yer alan evrakların büyük bir titizlikle hazırlanması,
  3. Adım: Hazırlamasını tamamladığınız Litvanya vize başvuru evraklarını, Şanlıurfa şubemize kargo/kurye aracılığıyla veya kendiniz getirerek teslim edilmesi,
  4. Adım: Evraklarınızın teslim alınması gerçekleştikten sonra, Litvanya vize başvuru randevunuzun hızlı bir şekilde alınması ve tarafınıza geri dönüş sağlanması,
  5. Adım: Tarafınıza bildirilen randevu gün ve saatinde hazır bulunulması, talep edilen biyometrik verilerinizin beyan edilmesi.

Litvanya Vizesi Şanlıurfa Şubesi Vize Başvuru Evrakları

Litvanya vize başvuru merkezi Şanlıurfa merkezi aracılığı sayesinde yapacağınız Litvanya vize başvurularında, hazırlanması gerekli olan vize başvuru evrakları hakkında ön bilgilere, web sitemizin Litvanya vize işlemleri bölümü üzerinden erişebilirsiniz. Ancak Litvanya vizesi başvuru evraklarınızı hazırlamak için, Şanlıurfa şubemizde yer alan vize temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü başvuru yapacak olan kişinin durumuna özgü olacak şekilde Litvanya vize başvuru evraklarının hazırlanması gerekmektedir. Bundan dolayı, vize evraklarıyla alakalı olarak ön bilgi aldıktan sonra, Litvanya vize merkezi Şanlıurfa şubesiyle iletişime geçip, durumunuza özel evrak listesini talep etmeniz gerekmektedir.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye