Litvanya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Litvanya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Litvanya Vize Merkezi, İzmir

Litvanya vize merkezimizin İzmir şubesine hoş geldiniz.

Ziyaret ettiğiniz bu web sayfası, Litvanya vizesi İzmir şubesi aracılığıyla başvuru yapmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

Litvanya seyahatleriniz için gerekli olan Litvanya vizenizi rahat, sorunsuz ve kolay bir şekilde alabilmeniz için bulunduğunuz sitede yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Litvanya vize merkezimizin İzmir şubesiyle iletişime geçebilirsiniz. İzmir şubemizle iletişime geçtikten sonra, Litvanya vizesinin alınabilmesi için gerekli olan koşulları vize temsilcilerimize danışarak öğrenme imkânınız bulunmaktadır.

Litvanya Vize Merkezi İzmir Şubesi Vize Başvuruları

Litvanya vize başvuru merkezi İzmir şubesi aracılığıyla yapacağınız vize başvuruları için vize temsilcilerimiz tarafından sizlere yardımcı olması amacıyla 5 adımlık bir rehber liste hazırlanmıştır. Bu 5 adımlık listeyi takip ederek, Litvanya vize merkezi İzmir şubesi danışmanlığında Litvanya vizenizi alabilirsiniz.

  1. Adım: İzmir şubemizde yer alan Litvanya vize birimini arayarak, vize başvurularında hazırlanması gereken evrak listesini e-posta adresinize gönderilmesini talep edin.
  2. Adım: E-posta adresinize gelen bilgi mailinde belirtilen evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Litvanya vize başvuru evraklarını, İzmir şubemize şahsen getirerek veya kargo-kurye aracılığıyla teslim edin.
  4. Adım: Vize temsilcilerimiz tarafından size bildirilen ve onaylamış olduğunuz randevu gün ve saatinde biyometrik verilerinizi vize merkezine beyan edin.
  5. Adım: İzmir şubesinde işlemlerinizi gerçekleştiren vize temsilcinizi arayarak, Litvanya vizeniz hakkındaki son durumu öğrenin ve Litvanya vizesine sahip pasaportunuzu teslim alın.

İzmir Şubesi Litvanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Litvanya vize başvuru merkezi İzmir şubesi danışmanlığında hazırlamanız gereken vize başvuru evraklarını, seyahat amacınız, kişisel ve mesleki durumunuzu göz önünde bulundurarak hazırlamanız en önemli koşuldur.

Litvanya vize başvuru evraklarının hazırlanmasına geçmeden önce, Litvanya seyahatiniz için belirlemiş olduğunuz seyahat amacınıza uygun olacak Litvanya vize türünü seçmelisiniz. Çünkü her Litvanya vize türünde kendine özel bir evrak listesi bulunmaktadır. Litvanya’ya gerçekleştirilecek olan seyahatler için, Litvanya Konsolosluğu tarafından verilen 3 farklı kısa seyahat vize türü bulunmaktadır. Bu 3 farklı kısa seyahat vize türü ise; turistik, ticari ve aile-arkadaş-akraba ziyaret vizeleridir.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye