Litvanya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Litvanya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Litvanya Vize Merkezi, Diyarbakır

Litvanya vize merkezimizin Diyarbakır şubesine hoş geldiniz.

Ziyaret ettiğiniz bu web sayfası, Litvanya vizesine Diyarbakır şubesi aracılığıyla başvuru yapmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

Litvanya seyahatleriniz için gerekli olan Litvanya vizenizi rahat, sorunsuz ve kolay bir şekilde alabilmeniz için bulunduğunuz web sitesinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Litvanya vize merkezimizin Diyarbakır şubesiyle iletişime geçebilirsiniz. Diyarbakır şubemizle iletişime geçtikten sonra, Litvanya vizesinin alınabilmesi için gerekli olan koşulları vize temsilcilerimize danışarak öğrenme imkânınız bulunmaktadır.

Litvanya Vize Merkezi Diyarbakır Şubesi Üzerinden Litvanya Vizesi Başvuru İşlemleri

Litvanya vize başvuru merkezi Diyarbakır şubesi aracılığıyla yapacağınız vize başvuruları için vize temsilcilerimiz tarafından sizlere yardımcı olması amacıyla 5 adımlık bir rehber liste hazırlanmıştır. Bu 5 adımlık listeyi takip ederek ve istenenleri uygulanarak, Litvanya vize merkezi Diyarbakır şubesi danışmanlığında Litvanya vizenizi alabilirsiniz.

  1. Adım: Diyarbakır şubemizde yer alan Litvanya vize birimini arayarak, vize başvurularında hazırlanması gereken evrak listesini e-posta adresinize gönderilmesini talep ediniz.
  2. Adım: E-posta adresinize gelen bilgi mailinde belirtilen evrakları hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Litvanya vize başvurusu evraklarını, Diyarbakır şubemize şahsen getirerek veya kargo/kurye aracılığıyla teslim ediniz.
  4. Adım: Vize temsilcilerimiz tarafından size bildirilen ve onaylamış olduğunuz randevu gün ve saatinde biyometrik verilerinizi vize merkezine beyan ediniz.
  5. Adım: Diyarbakır şubesinde işlemlerinizi gerçekleştiren vize temsilcinizi arayarak, Litvanya vizeniz hakkındaki son durumu öğreniniz ve Litvanya vizesine sahip pasaportunuzu teslim alınız.

Diyarbakır Şubesi Litvanya Vizesi İçin Gerekli Başvuru Evrakları

Litvanya vize başvuru merkezi Diyarbakır şubesi danışmanlığında hazırlamanız gereken vize başvuru evraklarını, seyahat amacınız, kişisel ve mesleki durumunuzu göz önünde bulundurarak hazırlamanız, yerine getirilmesi gereken en önemli koşuldur.

Litvanya vize başvuru evrakları hazırlama işlemine geçmeden önce, Litvanya seyahatiniz için belirlemiş olduğunuz seyahat amacınıza uygun olacak Litvanya vize türünü seçmelisiniz. Çünkü her Litvanya vize türünde kendine özel bir evrak listesi bulunmaktadır. Litvanya’ya gerçekleştirilecek olan seyahatler için, Litvanya Konsolosluğu tarafından verilen 3 farklı kısa seyahat vize türü bulunmaktadır. Bu 3 farklı kısa seyahat vize türü ise; turistik, ticari ve aile/arkadaş/akraba ziyaret vizeleridir.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye