Litvanya Vizesi Hatay Vize Merkezi

Litvanya Vizesi Hatay Vize Merkezi

Litvanya Vize Merkezi, Hatay

Vize merkezi Hatay şubesinin web sayfasına hoş geldiniz.

Ziyaret ettiğiniz bu web sayfası, Litvanya vizesine Hatay üzerinden başvuru yapacak olan kişiler için, Hatay ofisinde yer alan vize temsilcileri tarafından hazırlanmıştır.

Litvanya seyahatleri için gerekli olan Litvanya vizesini güvenilir ve kolay bir şekilde alabilmeniz için, öncelikle Litvanya vize merkezi Hatay şubesiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hatay şubesiyle iletişime geçebilmeniz için ise, iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfaya geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Hatay ofisiyle ister telefonla, isterseniz de e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hatay ofisiyle iletişime geçtikten sonra, vize temsilcilerimiz sizlere, Litvanya vizesiyle alakalı olarak gerekli olan tüm koşulları aktaracaktır.

Litvanya Vize Merkezi Hatay Şubesi

Litvanya vize başvuru merkezi Hatay şubesi üzerinden Litvanya vize başvurusu yapacak olan kişiler, vize temsilcilerimiz, başvuru yapacak kişilerin bir yol haritası üzerinde ilerleyebilmeleri adına 5 adımlık bir liste hazırlamışlardır. Bu adımlar takip edilerek ve adımlarda istenenler uygulanarak, Litvanya vize merkezi Hatay şubesi danışmanlığında Litvanya vizeleri kolay bir şekilde alınabilecektir.

  1. Adım: Litvanya vize merkezi Hatay şubesi aranarak, bilgi mailinizi talep ediniz.
  2. Adım: Gelen bilgi mailinde yer alan evrak listesini hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırladığınız Litvanya vize başvuru evraklarını Hatay şubemize, ister kendiniz getirerek, isterseniz de kargo/kurye aracılığıyla ulaştırılmasını sağlayınız.
  4. Adım: Tarafınıza bildirilen randevu gün ve saatinde hazır bulunarak, biyometrik verilerinizi bizlere beyan ediniz.
  5. Adım: Hatay şubemizdeki vize temsilcinizi arayarak, başvurunuz hakkındaki gelişmeleri öğreniniz ve pasaportunuzu teslim alınız.

Hatay Şubesi Litvanya Vize Başvuru Evrakları

Litvanya vize başvuru merkezi Hatay şubesi aracılığıyla yapılacak Litvanya vizesi başvuru evraklarının hazırlanmasında, başvuru yapacak olan kişilerin en çok dikkat etmesi gereken durum, hazırlayacakları evrakları, mesleki-kişisel durumlarını ve Litvanya seyahat amaçlarını göz önünde tutarak hazırlamalarıdır.

Litvanya vize başvuru evrakları hazırlanırken öncelikle Litvanya seyahatlerini uygun olacak şekilde bir vize türü belirlenmelidir. Çünkü her vize türünün kendine özgü olan bir evrak listesi bulunmaktadır. Litvanya’ya gerçekleştirilecek olan kısa süreli seyahatler için, ticari, aile-arkadaş-akraba ziyareti ve turistik geziler için Litvanya vizesi verilebilmektedir.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye