Litvanya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Litvanya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Litvanya Vize Merkezi, Ankara

Vize merkezinin Ankara şubesinin web sayfasına hoş geldiniz.

Ziyaret ettiğiniz bu web sayfası, Litvanya vizesine Ankara üzerinden başvuru yapacak olan kişiler için, Ankara ofisinde yer alan vize temsilcileri tarafından hazırlanmıştır.

Litvanya seyahatleri için gerekli olan Litvanya vizesini güvenilir ve kolay bir şekilde alabilmek için, öncelikle Litvanya vize merkezi Ankara şubesiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ankara şubesiyle iletişime geçebilmeniz için ise, iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfaya geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Ankara ofisiyle ister telefonla, isterseniz de e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ofisiyle iletişime geçtikten sonra, vize temsilcilerimiz sizlere, Litvanya vizesiyle alakalı olarak gerekli olan tüm koşulları aktaracaktır.

Litvanya Vize Merkezi Ankara Şubesi

Litvanya vize başvuru merkezi Ankara şubesi üzerinden Litvanya vize başvurusu yapacak olan kişiler, vize temsilcilerimiz tarafından, başvuru yapacak kişilerin bir yol haritası üzerinde ilerleyebilmeleri adına 5 adımlık bir liste hazırlamışlardır. Bu adımlar takip edilerek, Litvanya vize merkezi Ankara şubesi danışmanlığında Litvanya vizelerini kolay bir şekilde alabileceklerdir.

  1. Adım: Litvanya vize merkezi Ankara şubesi aranarak, bilgi mailinizi talep edin.
  2. Adım: Gelen bilgi mailinde yer alan evrak listesini hazırlayın.
  3. Adım: Hazırladığınız Litvanya vize başvuru evraklarını Ankara şubemize, ister kendiniz getirerek, isterseniz de kargo/kurye aracılığıyla ulaştırın.
  4. Adım: Tarafınıza bildirilen randevu gün ve saatinde hazır bulunarak, biyometrik verilerinizi bizlere beyan edin.
  5. Adım: Ankara şubemizdeki vize temsilcilerini arayarak, başvurunuz hakkındaki gelişmeleri öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Ankara Şubesi Litvanya Vize Başvuru Evrakları

Litvanya vize başvuru merkezi Ankara şubesi aracılığıyla yapılacak Litvanya vizesi başvuru evraklarının hazırlanmasında, başvuru yapacak olan kişilerin en çok dikkat etmesi gereken durum, hazırlayacakları evrakları, mesleki/kişisel durumlarını ve Litvanya seyahat amaçlarını göz önünde tutarak hazırlamalarıdır.

Litvanya vize başvuru evrakları hazırlanırken öncelikle Litvanya seyahatlerini uygun olacak şekilde bir vize türü belirlemelidirler. Çünkü her vize türünün kendine özgü olan bir evrak listesi bulunmaktadır. Litvanya’ya gerçekleştirilecek olan kısa süreli seyahatler için, ticari, aile/arkadaş/akraba ziyareti ve turistik geziler için Litvanya vizesi verilmektedir.

 
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye