Litvanya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Litvanya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Litvanya Vize Merkezi, İstanbul

Litvanya vize merkezinin İstanbul ofisi tarafından hazırlanan ve Litvanya vize başvuru süreciyle alakalı olarak hazırlanmış olan web sayfasına hoş geldiniz.

Ziyaret etmiş olduğunuz bu sayfa, Litvanya vizesine İstanbul ofisi üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler için hazırlanmış bulunmaktadır.

Litvanya seyahatleriniz için alınması gerekli olan Litvanya vizesini sorunsuz, kolay ve güvenilir bir şekilde alabilmek için telefon & e-posta bilgilerimizi kullanarak, Litvanya vize merkezi İstanbul ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. Litvanya vize merkezi İstanbul ofisiyle iletişime geçtikten sonra Litvanya vizesi almak için gerekli olan şartları vize temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Litvanya Vize Merkezi İstanbul Ofisi

Litvanya vize başvuru merkezi İstanbul aracılığıyla Litvanya vize başvurusundan bulunacak olan kişiler, 5 adım olarak hazırlanan takip listesini uygulayarak ve Litvanya vize merkezi İstanbul ofisi danışmanlığında Litvanya vizelerini kolay bir şekilde alabileceklerdir.

  1. Adım: Litvanya vize merkezi İstanbul ofisini arayarak, vize evraklarıyla alakalı bilgi mailini talep edin.
  2. Adım: İstanbul ofisi vize temsilcileri tarafından yollanan bilgi mailinde yer alan Litvanya vize başvuru evraklarını hazırlayın.
  3. Adım: Vize başvuru evraklarının hazırlanması tamamlandıktan sonra, bu evrakları Litvanya vize merkezi İstanbul ofisine kurye/kargo aracılığıyla veya kendiniz getirerek teslim edin.
  4. Adım: Vize temsilcilerimiz tarafından size bildirilen randevu gün ve saatini onaylayıp, randevu saatinde biyometrik verilerinizi beyan etmek için hazır bulunun.
  5. Adım: Litvanya vize merkezi İstanbul ofisimizi arayarak, vize başvurunuz hakkında son bilgileri öğrenin ve vizeniz hazırlandıktan sonra pasaportunuzu teslim alın.

Litvanya Vize Merkezi İstanbul Ofisinden Yapılacak Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Litvanya vize başvuru merkezi İstanbul ofisi üzerinden yapılacak Litvanya vizesi için hazırlanacak olan başvuru evraklarında en çok dikkat etmeniz gereken durum, vize başvuru evraklarınızı mesleki durumunuza ve Litvanya’ya yapacağınız seyahatin amacına göre hazırlamanız gerektiğidir.

Litvanya vizesi başvuru evraklarının hazırlanmasına geçmeden önce, Litvanya’ya yapacağınız seyahatin amacını belirlemelisiniz. Bu amacı belirledikten sonra da, bu amaca uyacak şekilde bir Litvanya vize türü belirlemelisiniz. Litvanya’ya gerçekleştirilecek seyahatler için, kısa süreli vize türlerinden olan turistik, ticari ve aile-arkadaş-akraba ziyareti vizelerine başvurulabilmektedir.

 
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye