Letonya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Letonya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

 

Letonya Vize Merkezi, Şanlıurfa

Şanlıurfa sınırları içerisinde Letonya vize ofisi olarak hizmet veren ofisimiz adına sizler için hazırlanan ve Letonya vize başvuru işlemlerinin daha rahat bir şekilde anlatan bu sayfa içerisinde yer alan, vize başvurusu için gerekli olan her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz.

Sizlerin bilgilendirilmesi için hazırlanan bu sayfanın devamında Letonya tarafından sağlanan vizeye hangi başvuru sahiplerinin başvurabileceğine ve vize başvurusu için gerekli olan evrakların neler olduğuna erişim sağlayabileceksiniz.

Letonya Vizesine Kimler Başvurabilir? – Şanlıurfa

Letonya vize başvuru merkezi Şanlıurfa aracılığıyla başvuru işlemi yapılan Letonya Schengen vizesi, adından da anlaşılabileceği üzere, Schengen vize topluluğuna üye olan ülkeler tarafından verilen bir vizedir. Schengen vize topluluğuna üye olan 26 ülkeden bir tanesi de, Letonya’dır. Letonya’ya seyahat planlaması yapan ülke vatandaşlarının pasaportlarının özelliklerine göre Letonya vize politikası değişkenlik göstermektedir.

Eğer ki sahip olunan Türkiye Cumhuriyeti pasaportları gri, yeşil ve siyah renkliyse o zaman Letonya vizesine başvurulması gerekmemektedir. Bu pasaport kategorisine sahip olan hamiller, 180 gün içerisinde mevcut bulunan 90 günlük yapılacak olan seyahatleri aşmayacak şekilde Letonya vizesinden muaftırlar.

Bordo renkli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise, Letonya vizesine başvuru yapmak zorundadırlar. Bunun yanı sıra, hali hazırda bulunan bir pasaportları ve konaklama süresi bulunan bir Schengen vizesi varsa, o zaman o kişilerde yine Letonya Schengen vizesine başvurmadan, Letonya seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Letonya Vizesi İçin Gerekli Olan Evraklar – Şanlıurfa

Letonya vize başvuru merkezi Şanlıurfa üzerinden yapacağınız Letonya Schengen vizesinin çeşidine nazaran hazırlanması gereken evraklar farklılıklar göstermektedir.

Letonya tarafından verilen Schengen vizesi türleri şu şekildedir:

·         Letonya Turistik Vizesi

·         Letonya Ticari Vizesi

·         Letonya Aile-Arkadaş Ziyaret Vizesi

Yukarıda listelenen 3 adet birbirinden farklı evraklar hazırlanmaktadır. Ancak her Letonya vize çeşidi için ortak vize başvuru belgeleri de bulunmaktadır. Yapacağınız Letonya Schengen vize başvurusu esnasında, istediğiniz Letonya Schengen vize çeşidine göre başvuru evrak listesi, başvuru merkezimiz tarafından sizlere iletilmektedir.

·         Her Letonya Schengen vize çeşidi için ortak olan Letonya vize başvuru evrakları şu şekildedir:

·         Vize bitiş tarihinden en az 6 ay daha geçerliliği mevcut bulunan T.C pasaportu,

·         Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ve pasaport fotokopisi,

·         2 adet biyometrik fotoğraf,

·         Letonya’ya gidiş-dönüş uçak bileti ve Letonya’da yapılacak konaklama rezervasyonları.

   Schengenvize.net olarak yapılacak olan her türlü Letonya seyahatiniz için Konsolosluk tarafından istenen evrakları eksiksiz olarak hazırlamanız gerekmektedir. Evrakların eksik olması ret almanıza neden olur çünkü Konsolosluk, başvuru yapan kişi hakkında her detaya sahip olmak istiyor ki vize başvurusunu değerlendirebilsin. Vize işlemleri ve istenen evraklar sürekli olarak değişebilmektedir bu nedenle de biz schengenvize.net olarak sizlere her konuda yardım sağlıyor ve süreci hızlandırıyoruz. Yardım etmemizin amacı hem zaman kazanmanız hem de gereksiz para vermenizi engellemektir. Schengenvize.net Letonya vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak, Letonya vizesi başvurularında kolaylık sağlıyor ve ister web sitemizden online randevu imkanı ile ister e-mail adresi ile isterseniz de telefon numaramızla bizimle iletişim kurma imkanı tanıyor ve profesyonel destek veriyoruz. Letonya vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak, Şanlıurfa’nın bütün ilçelerine olduğu gibi, Şanlıurfa’ya komşu olan tüm il ve ilçelere de Letonya vizesi konusunda hem detaylı bilgiler veriyor hem de profesyonel destek sağlıyoruz. Vize başvurusu sırasında hazırlanacak olan evraklarda, yazılması gereken vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi konusunda alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz. Kafanıza takılan her soru ve her konu hakkında detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve istediğiniz iletişim ağı ile bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

Letonya Vize Merkezi Şanlıurfa

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Letonya vizesi için Şanlıurfa veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Letonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye