Letonya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Letonya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

 

Letonya Vize Merkezi, Kahramanmaraş

Letonya Vize Merkezi, Kahramanmaraş sınırları içerisinde ikamet etmekte olan ve Letonya ülkesi sınırları içerisine ikamet etmekte olan kişiler için gereken tüm hizmeti sağlamak ile yükümlü olan bir kurumdur. Vize başvuru merkezleri ise, yetkili resmi makam konsolosluk ve büyükelçilik tarafınca görevlendirilmiş olan aracı bir kurumdur.

Letonya Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Kahramanmaraş

Letonya sınırları içerisine seyahat etmek isteyen ve başvuruda bulunan bireylerin akıllarındaki tek soru, Letonya Schengen vizesinin sonuçlanma zamanı ile ilgilidir. Bu nedenle, İstanbul Vize Merkezi’nden yapılacak olan ya da yapılan Letonya Schengen vizesinin sonuçlanma aşaması ise 15 iş günü içerisinde sonuç almaktadır.

Letonya vizesinin karara bağlanmasındaki tek yetkili makam, konsolosluk ya da büyükelçiliklerdir. Vize başvuru merkezlerinin veyahut vize başvuru ofislerinin başvuru sahiplerinin yapmış oldukları vize başvurusu için herhangi bir şekilde karar verme yetkisi ya da karara müdahale yetkisi bulunmamaktadır. Başvuruda bulunacak ya da başvuruda bulunmuş kişilerin bu detaya da dikkat etmesi gerekmektedir.

Letonya Biyometrik Bilgi

Letonya ülkesine seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri belgelerini hazır bir hale getiren kişiler, vize başvuru merkezine bizzat gelerek parmak izi beyanında bulunmaları gerekmektedir. Ancak, herhangi bir sağlık nedeni ile VIS prosedürü gereğince parmak izi beyanında bulunamıyor ise, başvuru sahibinin doktor raporunu sunarak sağlıklı olan parmakları ile parmak izini beyan etmesi yeterli olacaktır.

Tüm bu belirtilen bilgilerin yanı sıra, başvuruda bulunmak isteyen ya da başvuruda bulunan kişinin daha önceden Schengen vizesi sebebi ile veri tabanı içerisinde yer alan parmak izi mevcut ise, istisnai durumlar kapsamı dışında parmak izi ibrazında bulunması zorunlu tutulmamaktadır.

İstisnai durumlar ise, konsolosluk tarafından veri tabanı içerisinde kayıt altına alınan biyometrik bilgilerin herhangi bir arıza sebebi ile silinmesi/kaybolması durumunda, kişi son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi alarak parmak izi beyanında bulunsa dahi, tekrardan biyometrik bilgilerini yetkili makama ibraz etmesi mecburidir.

Letonya Vize Başvurusu Kahramanmaraş/ Çalışma Saatleri

 

Ø  Hafta içi; 08.00 ila 18.00

Ø  Hafta sonu cumartesi ise; 10.00 ila 14.00 arasındadır.

 

  Schengenvize.net olarak yapılacak olan her türlü Letonya seyahatiniz için Konsolosluk tarafından istenen evrakları eksiksiz olarak hazırlamanız gerekmektedir. Evrakların eksik olması ret almanıza neden olur çünkü Konsolosluk, başvuru yapan kişi hakkında her detaya sahip olmak istiyor ki vize başvurusunu değerlendirebilsin. Vize işlemleri ve istenen evraklar sürekli olarak değişebilmektedir bu nedenle de biz schengenvize.net olarak sizlere her konuda yardım sağlıyor ve süreci hızlandırıyoruz. Yardım etmemizin amacı hem zaman kazanmanız hem de gereksiz para vermenizi engellemektir. Schengenvize.net Letonya vizesi Kahramanmaraş vize merkezi olarak, Letonya vizesi başvurularında kolaylık sağlıyor ve ister web sitemizden online randevu imkanı ile ister e-mail adresi ile isterseniz de telefon numaramızla bizimle iletişim kurma imkanı tanıyor ve profesyonel destek veriyoruz. Letonya vizesi Kahramanmaraş vize merkezi olarak, Kahramanmaraş’ın bütün ilçelerine olduğu gibi, Kahramanmaraş komşu olan tüm il ve ilçelere de Letonya vizesi konusunda hem detaylı bilgiler veriyor hem de profesyonel destek sağlıyoruz. Vize başvurusu sırasında hazırlanacak olan evraklarda, yazılması gereken vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi konusunda alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz. Kafanıza takılan her soru ve her konu hakkında detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve istediğiniz iletişim ağı ile bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

Letonya Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Letonya vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Letonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye