Letonya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Letonya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Letonya Vize Merkezi, Gaziantep

Vize merkezi Gaziantep ofisine hoş geldiniz.

Bu sayfa üzerinde okuyacağınız bilgiler, Letonya vize merkezi Gaziantep ofisi üzerinden vize başvurusu yapacak olan ve yapmak isteyen kişilere özel olarak temsilcilerimiz tarafından hazırlanmıştır. Letonya vize başvurusu işlemlerine geçmeden önce bu sayfada yer alan bilgileri okuyup, vize başvuru işlemlerinde yararlanmanız sizlerin yararına olacaktır. Letonya vizesi ve başvuru işlemleriyle alakalı olarak daha ayrıntılı bilgiler için, çalışma saatlerimiz içerisinde her zaman telefon ve e-posta bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Letonya Vize Başvuruları İşlemlerinde Takip Edilecek Adımlar

Letonya vize müracaat ofisi, Gaziantep ofisimiz aracılığıyla yapacağınız Letonya vize başvurularınızı, sizler için hazırladığımız 5 adımlı liste üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 5 adımdan oluşan listede yer alan bilgiler şu şekildedir:

  1. Adım: Vize merkezi Gaziantep şubesinde yer alan vize temsilcilerimize ulaşarak, Letonya vize başvuru evrak listesini e-posta adresinize gönderilecek şekilde talep edilmesi.
  2. Adım: Size gönderilen e-postada yer alan evrak listesindeki tüm belgelerin hazırlanması.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Letonya vize başvuru evraklarının Gaziantep ofisine şahsen veya kargo/kurye aracılığıyla ulaştırılması.
  4. Adım: Vize merkezi Gaziantep ofisimizde yer alan vize yetkililerimiz tarafından gerekli görüldüğü takdirde, biyometrik randevunuza gelerek, biyometrik verilerinizin alınmasının sağlanması.
  5. Adım: Vize yetkililerimizle iletişime geçerek, vize başvuru sonucunuzun öğrenilmesi ve Letonya vizeli pasaportunuzun teslim alınması.

Letonya Schengen Vizesi İçin Gerekli Olan Evraklar

Letonya vize merkezi Gaziantep ofisimiz üzerinden yapacağınız Letonya vize başvurunuz için hazırlayacağınız evrakların listesine, ofisimizin Letonya vizesi bölümünde yer alan listeden erişebilirsiniz. Ancak vize yetkililerimizin tavsiye ettiği durum ise, bizlere tüm kişisel bilgilerinizi ilettikten sonra vize yetkililerimizden vize başvuru evrak listesinin yer aldığı bilgi e-mailini talep etmenizdir.

Yapacağınız Letonya vize başvurusunda hiçbir sıkıntı yaşamamak için, tüm evrakları doğru ve eksiği olmayacak şekilde hazırlayıp, vize yetkililerimize ulaştırmanız oldukça önemlidir. Hazırlamanız gereken vize başvuru evraklarında herhangi bir sıkıntılı durum söz konusu olduğunda vize yetkililerimiz tarafınıza ulaşacak ve güncel vize başvuru evraklarını isteyeceklerdir. Bunun yanı sıra, Letonya Konsolosluğu tarafından da istenebilecek ayrı evraklar olabilme ihtimali bulunmaktadır.




0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye