Letonya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Letonya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Letonya Vize Merkezi, İstanbul

Letonya vize merkezimizin İstanbul ofisine hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, vize merkezimizin İstanbul ofisi üzerinden Letonya vize başvurusu yapacak olan kişiler için oluşturulmuştur. Letonya vize başvurularınızı kolay bir şekilde yapabilmeniz için bu sayfada yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okumanız yeterli olacaktır. Letonya vize başvurularıyla alakalı olarak daha detaylı bilgilere erişmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden Letonya vize merkezi İstanbul ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Letonya vize merkezi İstanbul ofisimizle iletişime geçmek için çağrı merkezimizi arayabilir ya da iletişim bilgilerimizde yer alan e-posta adreslerimiz üzerinden vize temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Letonya Vizesine İstanbul Ofisi Üzerinden Başvuru Yapmak İçin Takip Edilecek Adımlar

Letonya vize başvuru merkezi İstanbul ofisimiz üzerinden vize başvurularınızı yapabilmeniz için sizlere 5 adımlık bir liste oluşturulmuştur.

  1. Adım: İstanbul ofisimizin çağrı merkezinin aranması veya e-posta gönderilmesi.
  2. Adım: Ofisimiz temsilcileri tarafından tarafınıza iletilecek olan e-postada yer alan vize başvuru evraklarının hazırlanması.
  3. Adım: Hazırladığınız vize başvuru belgelerinin İstanbul ofisimize ister kendiniz, isterseniz de kurye/kargo aracılığıyla teslim edilmesi.
  4. Adım: Temsilcilerimiz tarafından size bildirilen randevu saatinde biyometrik verilerinizin alınabilmesi için yetkili vize merkezinde hazır bulunulması.
  5. Adım: Letonya vize merkezi İstanbul ofisimizdeki vize uzmanlarımızdan vize başvuru sonucunuzun öğrenilmesi ve pasaportunuzun teslim alınması.

Letonya Vizesi İçin Hazırlanacak Evraklar

Letonya vize merkezi İstanbul ofisimiz aracılığıyla yapacağınız vize başvuru işlemlerine başlamadan önce web sitemizde yer alan Letonya vize başvuru evrakları listesinde yer alan tüm belgelere erişim sağlayabilirsiniz. Ancak evraklarınızı hazırlarken kişisel durumunuzu göz önünde bulundurmanız, vize temsilcilerimiz tarafından tavsiye edilmektedir. Çünkü Letonya vize başvuru evrakları, başvuru yapacak olan kişinin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Evrakları hazırlarken sıkıntı yaşamamak adına, vize merkezimizle iletişime geçip, kişisel durumunuza uyacak şekilde başvuru evraklarını talep edin.

Letonya vize başvurunuzun Letonya yetkili makamlarınca kabul edilebilmesi için, vize başvurusu öncesinde istenen tüm evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve Letonya Schengen vize başvuru şartlarının tam bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, büyük bir titizlikle vize başvuru evraklarınızı hazırlayınız.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye