Letonya Vizesi İzmir Vize Merkezi - Schengenvize.net
Letonya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Letonya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak yapılacak her türlü Letonya seyahatiniz için Konsolosluk tarafından istenen vize evraklarını eksiksiz olarak hazırlamanıza yardımcı olmaktayız. Evrakların eksik olması ret almanıza neden olur çünkü Konsolosluk, başvuru yapan şahıs hakkında her detaya sahip olmak ister ki vize başvurusunu değerlendirebilsin. 

Letonya Vizesi Adana Vize Merkezi

Vize işlemleri ve istenen evraklar sürekli olarak değişebilmektedir bu nedenle de biz schengenvize.net olarak sizlere her konuda yardım sağlıyor ve süreci hızlandırıyoruz. Yardım etmemizin amacı hem zaman kazanmanız hem de gereksiz para vermenizi engellemektir.

Schengenvize.net Letonya vizesi İzmir vize merkezi olarak, Letonya vizesi başvurularında kolaylık sağlıyor ve ister web sitemizden online randevu imkanı ile ister e-mail adresi ile isterseniz de telefon numaramızla bizimle iletişim kurma imkanı tanıyor ve profesyonel destek veriyoruz.

 Letonya vizesi İzmir vize merkezi olarak, İzmir’in bütün ilçelerine olduğu gibi, İzmir komşu olan tüm il ve ilçelere de Letonya vizesi konusunda hem detaylı bilgiler veriyor hem de profesyonel destek sağlıyoruz.

Vize başvurusu sırasında hazırlanacak olan evraklarda, yazılması gereken vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi konusunda alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz.

Kafanıza takılan her soru ve her konu hakkında detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve istediğiniz iletişim ağı ile bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Letonya Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Letonya vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Letonya vize randevusu önceden mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte Letonya vize evraklarının eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanması gerekir.

Bununla birlikte Letonya seyahatlerinde kullanılan Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen ve Letonya vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Letonya Vize Ücreti Ne Kadar?

Letonya vize ücreti olarak 60 Euro ile 90 Euro arasında harç bedeli istemektedir. Vize başvuru işlemleri sırasında, konsolosluğa dekontla birlikte gidilmelidir.

Letonya Vize Veriyor Mu?

Letonya Türkiye’den yapılan vize başvurularına vize vermektedir. C tipi 90 günlük ve D tipi 180 günlük vize başvuru işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Letonya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Letonya vize başvurusunun 4 hafta önceden yapılması, vize sürecindeki aksilikler için önemlidir. Vize işlemlerinin sonuçlanması 15 iş gününü bulabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×