Letonya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Letonya Vizesi İzmir Vize Merkezi

 

Letonya Vize Merkezi, İzmir

İzmir’de yer alan Letonya vize merkezimizin, Letonya vize başvurularıyla alakalı bilgilendirme bakımından oluşturulan web sayfasına hoş geldiniz.

İzmir sınırları içerisinde ve İzmir sınırları içerisine komşu olan şehirlerde ikamet eden bireyler ve Türkiye sınırları içerisinde oturum izni olan yabancı bireyler Letonya vize başvuru işlemlerini vize başvuru merkezinin İzmir merkezi aracılığı sayesinde yapabilmektedirler.

Letonya vize başvurularında en dikkat çeken husus ise, şehir ayrımının olmasıdır. Bundan dolayı çağrı merkezimiz aracılığıyla yapacağınız görüşmelerde ikamet adresiniz ve çalıştığınız iş yerinin bilgilerini paylaşmanız, vize merkezimizden daha iyi hizmet almanızı sağlayacaktır.

Letonya Seyahati İçin Vize Talebi Nasıl Yapılır?

Letonya vize başvuru merkezi İzmir aracılığıyla yapacağınız Letonya vize müracaat işlemlerinizi, sizler için hazırladığımız beş etmenden oluşan liste sayesinde rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

  1. Adım: Vize müracaat işlemlerinde ilk yapılması gereken, vize merkezimizin İzmir şubesiyle ister telefonla, isterseniz de internet üzerinden iletişime geçmektir. Bu iletişim sırasında kendi kişisel durumunuza uygun bir biçimde evrak listenizi e-mail üzerinden sizlere ileteceğiz.
  2. Adım: İletmiş olduğumuz e-posta içerisinde yer alan belge listenizi büyük bir dikkatle hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz evrakları, İzmir müracaat ofisine teslim etmeniz gerekmektedir. Mevcut teslim işlemini de kargo veya kuryeyle ya da kendiniz yapabilirsiniz.
  4. Adım: Vize başvuru evraklarınız İzmir şubemize ulaştıktan sonra, Letonya vize başvurusu için randevunuz kolay ve rahat bir şekilde alınacaktır. Randevu alımından sonra, randevunuz ile alakalı olarak gerekli bildirimde tarafınıza yapılacaktır.
  5. Adım: Tarafımızdan size bildirimi yapılmış olan randevu saatinde biyometrik verilerinizi beyan etmelisiniz.

Vize sonucunuz Letonya yetkili mercii tarafından ilan edildikten sonra pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Letonya Seyahati İçin Gerekli Evraklar Hakkında Bilgiler

Letonya vize başvuru merkezi İzmir ofis aracılığı sayesinde gerçekleştirilecek vize başvurusunda, en önemli husus ise, belgelerin büyük bir titizlikle hazırlanmasıdır. Başvuru evrak hazırlama işlemlerini, sizlere iletmiş olduğumuz e-mailde yer alan gerekli belgelerin listesine tutarlı olacak şekilde yapmalısınız.

Evrak listesini hazırlamadan önce, vize başvuru evraklarıyla alakalı olarak ön bilgi almak isterseniz, İzmir merkezinin vize işlemleri içerisinde yer alan ilgili departmanlardan bu talebinizi yapabilirsiniz. Güncel belge listesi sadece, sizinle vize merkezi arasında bir iletişim sağlandıktan sonra e-mail üzerinden gönderilmektedir.

   Schengenvize.net olarak yapılacak olan her türlü Letonya seyahatiniz için Konsolosluk tarafından istenen evrakları eksiksiz olarak hazırlamanız gerekmektedir. Evrakların eksik olması ret almanıza neden olur çünkü Konsolosluk, başvuru yapan kişi hakkında her detaya sahip olmak istiyor ki vize başvurusunu değerlendirebilsin. Vize işlemleri ve istenen evraklar sürekli olarak değişebilmektedir bu nedenle de biz schengenvize.net olarak sizlere her konuda yardım sağlıyor ve süreci hızlandırıyoruz. Yardım etmemizin amacı hem zaman kazanmanız hem de gereksiz para vermenizi engellemektir. Schengenvize.net Letonya vizesi İzmir vize merkezi olarak, Letonya vizesi başvurularında kolaylık sağlıyor ve ister web sitemizden online randevu imkanı ile ister e-mail adresi ile isterseniz de telefon numaramızla bizimle iletişim kurma imkanı tanıyor ve profesyonel destek veriyoruz. Letonya vizesi İzmir vize merkezi olarak, İzmir’in bütün ilçelerine olduğu gibi, İzmir komşu olan tüm il ve ilçelere de Letonya vizesi konusunda hem detaylı bilgiler veriyor hem de profesyonel destek sağlıyoruz. Vize başvurusu sırasında hazırlanacak olan evraklarda, yazılması gereken vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi konusunda alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz. Kafanıza takılan her soru ve her konu hakkında detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve istediğiniz iletişim ağı ile bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

Letonya Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Letonya vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Letonya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye