Letonya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Letonya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Letonya Vize Merkezi, Ankara

Letonya Schengen vize merkezimizin Ankara ofisine hoş geldiniz.

Ankara ve komşu illerinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile uzun süreli olarak oturma izni bulunan yabancı uyruklu kişilerin Letonya Schengen vize türlerinden olan turistik, ticari, aile/akraba/arkadaş ziyareti vizelerine başvuruları, vize merkezimizin Ankara şubesi aracılığıyla yapılabilmektedir.

Letonya Schengen vizesi hakkında daha detaylı bilgi alıp, vizeye başvuru yapmak için vize merkezimizin çağrı birimini arayarak iletişime geçebilirsiniz. Çağrı birimimizle iletişime geçmek istememeniz durumunda ise, e-posta adresimiz üzerinden de bizlerle iletişime geçme şansınız bulunmaktadır.

Ankara, Kırşehir, Eskişehir, Bolu, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Çorum ve Sinop illerimiz başta olmak üzere diğer tüm illerimizden de Letonya Schengen vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

Letonya Vize Merkezi Ankara Ofisinden Letonya Vizesi Nasıl Alınır?

Letonya vize başvuru merkezi Ankara ofisimiz aracılığıyla Letonya Schengen vize başvurunuzu hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için sizlere rehber niteliği taşıyan bir liste hazırlanmıştır. Bu listedeki adımları takip ederek daha rahat bir şekilde Letonya vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak burada unutmamalısınız ki, vize başvuru sonucunuz Letonya makamlarınca belirlenecektir.

  1. Ankara ofisimizle iletişime geçerek, şartlarınıza uyan Letonya Schengen vize evraklarını, e-posta adresiniz üzerinden temin ediniz.
  2. Gelen e-mailde yazan evrakları hazırlayınız ve bu evraklarınızı şubemize kargo veya şahsen teslim ediniz.
  3. Ankara ofisimiz temsilcileri tarafından alınan vize randevunuza yanınızda biyometrik verilerinizle gelin ve bunları vize temsilcinize beyan ediniz.
  4. Vize sonucunuz netleştikten sonra pasaportunuzu ister kendiniz, isterseniz de kargo aracılığıyla teslim alınız.

Ankara Ofisi Üzerinden Letonya Vize Başvurusu

Letonya vize başvuru merkezi Ankara ofisimiz aracılığıyla yapacağınız Letonya Schengen vizesi başvurularınız, Letonya Konsolosluğu tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde yapılabilmektedir. Ankara ofisimiz üzerinden Letonya Schengen vizesi başvurusu yapabilmeniz için öncelikle seyahat amacınızı belirlemelisiniz. Amacınızı belirledikten sonra bu amaca uygun olacak şekilde evraklarınızı hazırlamalısınız. Letonya Konsolosluğu tarafından verilen Schengen vizesi, en fazla 90 gün olacak şekilde verilebilmektedir. En fazla 90 gün olmasından dolayı da, Letonya Schengen vizesi kısa süreli vize türleri kategorisine girmektedir. Letonya Schengen vizesi evrakları, seyahat amacınıza da bağlı olacak şekilde durumunuza ve mesleğinize göre değişkenlik gösterebilmektedir.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye