Letonya Transit Vize İşlemleri

Letonya Transit Vize İşlemleri

    Herhangi bir ülkeye uçakla yolculuk yapacaksanız ve aktarmalı olacaksa eğer bu yolculuk; aktarma yapmanız gereken yer de Letonya ise eğer, bu işlemi gerçekleştirebilmek için Letonya transit vize almanız gerekmektedir. Transit vize ile Letonya’daki diğer uçağa kadar havaalanı transit bölgede beklemeniz gerekiyor, transit bölgeden çıkış yapamazsınız, eğer yaparsanız da transit vizenizi kullanamazsınız. Schengenvize.net ile iletişime geçerek vize evrakları hazırlama konusunda profesyonel destek alabilir ve hem zamandan hem de maddiyattan kazanç sağlarsınız.

Letonya Transit Vize İçin Gerekli Evraklar

     Kısa süreli vizelerden olan Letonya transit vize alınabilmesi için gerekli olan evrakların eksiksiz olarak hazırlanması ve Letonya Konsolosluğu ya da onlar tarafından görevlendirilmiş olan hizmet binalarına giderek Letonya transit vize başvurusunun tamamlanması gerekmektedir. İstenilen evraklar kişinin yaşına ve mesleki statüsüne göre de değişebilmektedir.

  • Doğru bilgilerle ve eksiksiz olarak doldurulmuş Letonya transit vize başvuru formu,
  • Asıl geçiş yapacağınız ülkeye dair alınmış olan vize ve gidileceğine dair uçak rezervasyon bilgileri vs.
  • Son on yıl içerisinde alınmış olan ve seyahat tarihinden sonraki üç ayda da geçerli olan pasaport ve nüfus cüzdanı arkalı önlü fotokopisi ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
  • Son altı ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet biometrik fotoğraf,
  • Letonya ziyareti boyunca geçerli olacak olan ve 30,000 Euro teminatı olan seyahat sağlık sigortası,
  • Konaklama ve de Letonya’ya ulaşım için rezervasyon bilgileri.0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye