Letonya Aile Ziyareti Vize İşlemleri

Letonya Aile Ziyareti Vize İşlemleri

    Letonya’da yaşayan bir akrabanız veyahut tanıdığınız olabilir ve siz onları ziyaret etmek istiyor olabilirsiniz. Letonya’ya giriş yapabilmek için Letonya ziyaret vizesine ihtiyaç duyacaksınız ve bu vizeyi alabilmek için Konsolosluk tarafından istenen ve sizi tanımayı hedefleyen belgeler istenmektedir. Bu belgelerden birisi de Letonya ziyaret vize dilekçedir. Letonya vize dilekçe, doldurulması önemli olan bir evraktır ve bu vize doldurulurken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Eğer dikkat edilmez ve diğer evraklardaki bilgilerden farklı bilgiler içerirse vize reddi alabilirsiniz. Schengenvize.net ile iletişime geçebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Böylelikle zamandan ve maddiyattan kazanç sağlarsınız.

  • Letonya’ya yapılacak olan seyahatin sebebini ve amacını açıkça bildirmelisiniz. Örnek verecek olursak; anneniz Letonya’da ise nerede yaşıyor, nerede kalıyor, kimlerle kalıyor vs. gibi sorulara cevap vermelisiniz.
  • Letonya’ya giriş ve çıkış tarihleri açıkça bildirilmelidir ve eğer Letonya’dan başka bir yere geçilecekse nereye geçileceğini ve ne zaman geçileceğini açıkça yazmalısınız.
  • Seyahat için gerekli olan masrafların nasıl karşılanacağı açıkça bildirilmeli ve maaş bordrosu gibi kanıtlar gösterilmelidir.
  • Letonya ziyaret vize dilekçe içerisinde yazılan tüm bilgilerin diğer evraklardaki bilgiler ile uyuşması gerekmektedir.
  • Letonya’da ziyaret edilecek kişinin kimlik bilgileri vs. hakkında detaylı bilgiler verilmelidir. Eğer akrabanız ise akrabalık gösteren belgeler ile de destekleyebilirsiniz.0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye