Estonya Ticari Vize Dilekçe

Estonya Ticari Vize Dilekçe

     Ticari işler için toplantı, konferanslar, bölge ve alan araştırması vs. gibi amaçlarla Estonya’ya seyahat edecek olan kişilerin Estonya ticari vize ihtiyacı vardır. Bu vizeyi alabilmek için hazırlanması gereken evraklar vardır ve bu evraklardan bir tanesi de Estonya ticari vize dilekçesidir. Estonya ticari vize dilekçe yazımı konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

  • Estonya ticari vize alacak olan kişi çalışan ise, şirket yetkilisi tarafından, şirket anteti olan bir kağıda gerekli olan tüm bilgileri ve onlar tarafından görevlendirildiğine dair bilgiler yazılmalıdır. Şirket yetkilisinin imzası ve kaşe de bulunmalıdır.
  • Estonya’ya yapılacak olan ticari yolculuğun nedeni ve içeriği açıkça, detaylarıyla yazılmalıdır. Örneğin; Estonya’da bulunan bir şirketle iş toplantısı yapılacaksa eğer, Estonya’da bulunan şirket hakkında detaylı bilgiler, adres, görüşülen kişi vs. gibi bilgiler detaylıca eklenmelidir.
  • Ticari amaçla yetkilendirilen kişinin şirketteki görevi hakkında detaylı açıklama yazılmalıdır.
  • Estonya’ya ticari amaçla gidecek olan kişinin gideceği ve döneceği tarih ve eğer varsa ek seyahati hakkında detaylı bilgiler yazılmalıdır.
  • Ticari amaçla seyahat edece kişinin Estonya’da olduğu süreçteki masraflarının nasıl ve kim tarafından karşılanacağı belirtilmelidir.
  • Estonya ticari vize dilekçesinde yazan bilgilerin her birinin, diğer evraklardaki bilgilerle uyuşması gerekmektedir.

Estonya KONSOLOSLUĞU  TİCARİ DİLEKÇE ÖRNEĞİ

VİZE BÖLÜMÜNE

ŞİRKETİMİZ GENEL MÜDÜRÜ / ÇALIŞANI OLAN SN.HAKAN KARABAY 17.03.2020/20.03.2020 TARİHLERİNDE ÜLKENİZE YAPACAĞI İŞ SEYAHATİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE GEREKLİ OLAN SCHENGEN VİZESİNİN  VERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

            Schengen ülkelerinde bulunduğu süre içerisinde vize bitiminden önce dönüleceğini ve  tüm masrafları şirketimiz tarafından karşılanacağını garanti ederiz.

Saygılarımızla

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye