Slovakya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Slovakya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Slovakya Vize Merkezi, Mersin

Mersin ili sınırı içerisinde ikamet eden ve Slovakya ülkesi içerisinde seyahat etmek isteyen kişiler, doğrudan Mersin vize merkezine başvuruda bulunmaları zorunludur. Slovakya vize merkezi Mersin, başvuruda bulunacak olan kişiler için konsolosluk tarafınca iletilecek olan vize için aracılık konumu niteliğindedir ve bunun ile birlikte müracaatta bulunacak olan kişinin Slovakya vizesi alabilmesi için ise gereken tüm desteği ve hizmeti profesyonel bir şekilde başvuru sahibine aktarmaktadır

Ziyaret etmiş olduğunuz bu sayfa, Slovakya vizesi müracaatları için Mersin ilinde ikamet eden ve Mersin sınırları içerisinden de Slovakya Schengen vizesi için müracaatta bulunacak olan bireyler için hazırlanmıştır. Talep edilen Slovakya Schengen vizesinin Mersin şehrinden kolay bir şekilde alınması adına tüm bilgileri sizler için aşağıdaki yazılarımızda paylaştık.

Mersin’den Slovakya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Mersin

Mersin ili içerisinde ikamet eden ve bunun yanı sıra Slovakya Schengen vizesi için müracaatta bulunmak isteyen başvuru sahipleri sırası ile şu adımları izlemesi şarttır;

  1. Adım: Başvuru sahibi olan vatandaşların ilk adıma olarak çağrı merkezi ile irtibat haline geçmesi gerekmektedir.
  2. Adım: Yetkili merkez tarafından kişinin güncel olan mailine bildirilmiş olan evrakların hazırlanması talep edilmektedir.
  3. Adım: Başvuru sahibi tarafınca hazırlanan evraklar, yetkili müracaat merkezine ulaştırılması gerekmektedir.
  4. Adım: En son adım ise müracaat süreci boyunca başvuru sahipleri merkez ile iletişime geçerek en son da pasaportunu teslim alması talep edilmektedir.

Slovakya Vizesi Mersin Başvurusunda Hazırlanması Gereken Evraklar – Mersin

Slovakya sınırları içerisine seyahat etmek isteyen kişiler, seyahat etme amaçlarına ve seyahat zaman tarihlerine nazaran hazırlaması gerekli olan belgeler değişkenlikler göstermektedir. Bu nedenden dolayı, Mersin şehri içerisinde Mersin vize müracaat merkezine müracaat edecek olan başvuru sahipleri, başvuruda bulunmadan önce web sitesi içerisinden konsolosluğun resmî web sitesinden ya da merkez ile irtibat haline geçerek kendisine en uygun olan gerekli güncel evrak listesine ulaşabilme hakkına da sahiptir.

Seyahat Tarihlerinizden Emin Olun

Müracaat içerisinde bulunacak olan kişiler, ilk adıma olarak ziyaret nedenlerini ve tarihlerinin net bir şekilde belirlemesi talep edilmektedir. Seyahat tarihine ve yapacak oldukları seyahat çeşidine göre evraklar, bunun ile birlikte de vize sonuçlanma süreci değişiklik sergilemektedir. Bu nedenden dolayı başvuru sahipleri Mersin vize müracaat merkezi ile iletişime geçerek en doğru yol haritasını seçmesi önemle sunulmaktadır.

 

Slovakya Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovakya vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Slovakya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye