Slovakya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Slovakya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Slovakya Vize Merkezi, İstanbul

Slovakya Vize Merkezi, İstanbul ili sınırları içerisinde ikamet eden ve Slovakya ülkesi için seyahat başvurusunda bulunmak isteyen kişilere gerekli olan tüm hizmeti ve desteği sağlamak amacı ile yükümlü olan vize başvuru merkezleridir.

Bunun yanı sıra sadece İstanbul ili sınırları içerisinde ikamet etmekte olan değil, aynı zamanda da İstanbul ilinin çevre illerinde de ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri adına gereken tüm işlemler için destek ve hizmet sağlamak amacı ile görevlendirilmiş vize başvuru merkezidir.

Slovakya Vize Başvurusu – İstanbul

İstanbul ili sınırları içerisinden yapılacak olan vize müracaatları için başvuru sahipleri ilk adım olarak vize başvuru merkezindeki deneyimli müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Deneyimli müşteri temsilcileri başvuruda bulunan kişi adına gereken tüm işlemleri sağlamak ile beraber, ihtiyacı olan ve Slovakya ülkesine yapacak olduğu seyahatin nedenine bağlı olarak gerekli güncel evrak listesini göndermektedir.

Daha sonra, başvuru sahibi gerekli olan evrakların güncel listesini hazırlayarak, hazırladıktan daha sonra da vize başvuru merkezine bizzat, kurye ya da kargo yolu ile iletmesi gerekmektedir. Ancak, biyometrik verilerinin beyanında bulunabilmesi adına vize başvuru merkezine evrak dosyasının tesliminde bizzat gelmesinden fayda vardır. Eğer ki son 5 yıl içerisinde herhangi bir ülkenin Schengen vizesine sahip olmuş ve biyometrik veri beyanında da bulunmuş ise tekrardan biyometrik verilerini beyan etmesine gerek yoktur.

En son adımda ise, gereken evrakların teslimini de yaptıktan daha sonra süreç içerisinde yetkili vize merkezi uzmanları ile iletişime geçerek vize hakkında en güncel bilgiye de sahip olabilme hakkına sahiptir. Akabinde de Slovakya Schengen vizesinin karara bağlanma aşamasında pasaportunu bizzat teslim alması gerekmektedir.

Slovakya Schengen Vizesi Kaç Günde Çıkar? – İstanbul

İstanbul ili sınırları içerisinde yapılacak olan/yapılan Slovakya Schengen vizesinin konsolosluk tarafından karara bağlanma süresi 7 iş günüdür. Ancak, bu süre herhangi bir kesinlik taşımamak ile birlikte ortalama bir süre niteliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra başvuruda bulunan kişinin yapacak olduğu Slovakya Schengen vizesine göre de süre içerisinde değişkenlikler yaşanabilmektedir.

 

Slovakya Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovakya vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Slovakya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye