Slovakya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Slovakya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Slovakya Vize Merkezi, Kahramanmaraş

Slovakya Vize Merkezi, Kahramanmaraş şehri içerisinde ikamet eden ve Slovakya seyahatleri nedeni ile Schengen vizesine başvuruda bulunmak isteyen kişilere vize işlem süreci kapsamı içerisinde gerekli olan tüm desteği ve hizmeti sağlamak amacı ile konsolosluk ve büyükelçilik tarafından yetkilendirilmiş bir merkezdir.

Bunun yanı sıra sadece Kahramanmaraş şehrinde ikamet eden kişiler değil, Kahramanmaraş ilinin çevre illerinde de ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri için de gerekli olan tüm vize başvuru işlemleri adına destek ve hizmet sağlamak ile yükümlüdür.

Başvuruda bulunmadan önce başvuru sahibinin Slovakya seyahatini gerçekleştirme nedenini net bir şekilde belirleyerek vize başvuru merkezinin deneyimli müşteri temsilcisi ile paylaşması gerekmektedir. Bunun nedeni ise, başvuru sahibinin vize başvuru işlemleri boyunca herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmaması adına oldukça büyük bir etkiye sahiptir.

Slovakya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Kahramanmaraş

Kahramanmaraş ili ve çevre illerinde ikamet etmekte olan, Slovakya kısa süreli seyahati nedeni ile Slovakya Schengen vizesine başvuruda bulunacak olan başvuru sahiplerinin izlemesi gereken kısa kısa adımlar mevcuttur. Bu adımlar ise sırası ile şu şekildedir:

  • İlk adımda vize başvuru sahibinin seyahat amacını doğrultusunda vize başvuru merkezinin deneyimli müşteri temsilcisi ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
  • Daha sonra, seyahat amacı doğrultusunda müşteri temsilcisinin başvuru sahibinin e-mail adresine gönderdiği evrak listesinin hazırlanması gerekmektedir.
  • Başvuru sahibi gerekli olan evrakları hazırlayıp akabinde de dosya haline getirdikten daha sonra bizzat vize başvuru merkezine gelerek dosyayı teslim etmesi gerekmektedir.
  • Dosya teslimi sırasında biyometrik bilgilerini de konsolosluğa beyan etmesi gerekmektedir. Fakat vize başvuru sahibi, daha önceden bir Schengen vizesi almış ise (en son 5 yıl içerisinde) tekrardan biyometrik verilerinin beyanında bulunmak durumunda değildir.
  • Akabinde, son adım olarak başvuru sahibi merkez yetkililerini arayarak vizesi hakkında son durum için bilgi sahibi olabilmektedir. Konsolosluk tarafından başvuru bir karara bağlandıktan daha sonra başvuru sahibi pasaportunu teslim almak üzere vize başvuru merkezine şahsen gitmesi gerekmektedir. Gidemediği durumlarda ise, belirtmiş olduğu güncel adresine merkez tarafından belirli bir ücret karşılığında pasaport adrese teslim edilmektedir.

Slovakya Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53 Slovakya vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Slovakya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye