Slovakya Vizesi İzmir Vize Merkezi - Schengenvize.net
Slovakya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Slovakya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Slovakya Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovakya Vizesi Adana Vize Merkezi

Slovakya vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.
Slovakya vize randevusu vize başvuru sahibi tarafından önceden alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Slovakya vize evraklarının eksiksiz olarak sunulması son derece önemlidir.

Dosya mutlaka Slovakya konsolosluğu ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Slovakya sınır kapılarında verilecek olan Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir. 

Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi edinebilir, Schengen ve Slovakya vize ücret bedellerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Slovakya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Slovakya vizesi, vize işlemleri tam anlamıyla sona erdiği takdirde bir hafta içerisinde çıkar.

Slovakya Türkiye’den Vize İstiyor Mu?

Slovakya bordo pasaporta sahip Türk vatandaşları için kesinlikle vize ister. Diğer pasaporta sahip vatandaşlar, kısa bir süreliğine Slovakya vizesinden muaf tutulabilir.

Slovakya Vize Veriyor Mu?

Slovakya vize hizmeti, belirli ülkeler için kesinlikle geçerlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×