Slovakya Ticari Vize Dilekçe

Slovakya Ticari Vize Dilekçe

Slovakya ticari vize, iş toplantıları, iş görüşmeleri, konferanslar, alan araştırmaları vs. gibi amaçlarla Slovakya’ya seyahat edecek olan kişilerin alması gereken vize türüdür. Slovakya ticari vize alabilmek için istenen evrakların eksiksiz tamamlanması ve vize başvuru formuyla birlikte Slovakya Konsolosluğu ya da onlar tarafından görevlendirilmiş olan hizmet binalarına götürülmesi ve vize başvurusunun tamamlanması gerekmektedir. Slovakya ticari vize dilekçesi yazılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Schengenvize.net ile iletişime geçebilir ya da online randevu alarak profesyonel bir yardım ile vize işlemleri eksiksiz ve doğru şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu sayede de vize işlemlerini hızlı bir şekilde halledebilir ve süreci kısaltabilirsiniz.

 

  • Eğer bir şirkette personelseniz, şirket yetkilisi olan kişi şirket logolu olan kağıda Slovakya ticari vizesi talep dilekçesi yazmalı ve kaşe, ıslak imza ile tamamlanmalıdır.
  • Slovakya ticari vize dilekçelerinde seyahat etmenin amacının açıkça bildirilmesi gerekmektedir. Örneğin herhangi bir şirket ile toplantı yapılacaksa, o toplantı hakkında ve toplantı yapılacak olan firma ve kişiler hakkında detaylıca bilgiler verilmelidir.
  • Seyahat edecek kişinin firma içerisindeki görevi de açıkça bildirilmelidir.
  • Slovakya’ya giriş ve çıkış tarihlerinin ve iş görüşmelerinin de tarihleri, varsa belgeleri bildirilmelidir.
  • Slovakya’ya seyahat edecek olan kişinin masraflarının nasıl karşılanacağı ve kimler tarafından karşılanacağı belirtilmelidir.

 

  • Slovakya ticari vize dilekçesinin doğru olarak yazılması süreci hızlandıracaktır ve ret alma olasılığınızı düşürecektir. Doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurulmalı ve buna ek olarak diğer evraklarla bilgilerin çelişmemesi gerekmektedir.

Slovakya KONSOLOSLUĞU  TİCARİ DİLEKÇE ÖRNEĞİ

VİZE BÖLÜMÜNE

ŞİRKETİMİZ GENEL MÜDÜRÜ / ÇALIŞANI OLAN SN.HAKAN KARABAY 17.03.2020/20.03.2020 TARİHLERİNDE ÜLKENİZE YAPACAĞI İŞ SEYAHATİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE GEREKLİ OLAN SCHENGEN VİZESİNİN  VERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

            Schengen ülkelerinde bulunduğu süre içerisinde vize bitiminden önce dönüleceğini ve  tüm masrafları şirketimiz tarafından karşılanacağını garanti ederiz.

Saygılarımızla
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye