Schengen Vizesi Danışmanlık Hizmet Sürecimiz: Schengen Vizesi
Vize İşlemleri İle İlgili Genel Bilgiler

Schengen Vizesi Danışmanlık Hizmet Sürecimiz

Schengen Vizesi Danışmanlık 2021

Ücretsiz Ön Danışmanlık Hizmetinin Verilmesi;

Schengen Vizesi Danışmanlık hizmet sürecimiz kişinin durumunun analiz edilmesi için kısa ve net sorular sorularak durumunun başvuruya uygun olup olmadığının analizinin yapılması ile başlar.

Vize Başvurusu Genel bilgi formunda belirtilen kişinin iletişim bilgileri ve vize türünü öğrenmek için hazırlanmış olan formdaki sorular sorularak bilgisayar ortamına aktarılır. Vize hakkında merak ettiği sorular genel hatları ile cevaplandırılır.

,Ön danışma niteliğindeki hizmet başlangıç aşamamız ortalama 2-3 dakika sürer. Bizim aracılığımız ile başvuru yapmaya karar verirseniz başvuru yapacağınız vize türüne ve Ülkeye göre değişen konsolosluk vize harcı, aracı kurum ücreti, zorunlu seyahat sigortası ücreti ve vize danışmanlık ücretimiz konusunda bilgilendirme yapılır. Kabul etmeniz durumunda vize danışmanlığı hizmetimizin ikinci aşamasına geçilir.

Danışmanlık Hizmetleri Başlangıç Ödemesinin alınması;

Schengen Vizesi Danışmanlık Hizmet Sürecimiz
Schengen Vizesi Danışmanlık Hizmet Sürecimiz

Şirket politikası olarak ön ödeme alınmayan hiçbir vize başvurusu için ön danışmanlık haricinde herhangi bir danışmanlık hizmeti veya bilgilendirme yapılmayacaktır.

Sadece danışmanlık hizmetimizden yararlanıp vize başvuru işlemlerini kendiniz yapmak isterseniz 2012 yılı itibari ile danışmanlık hizmeti başlangıç ücreti olan 75,00 TL ödeyerek danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hem zaman hem de para kaybetmemek ve ret alarak vize sicilinizin bozulmaması için tecrübeli bir danışman tarafından işlemleriniz yapılması menfaatinize olacaktır.

Hazırlamanız gereken evrakları tedarik edin ve dosyanızı teslim edin ilk zorunlu olarak başvuruda bulunmanız gereken vize başvuru türleri haricinde yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur. Uzman danışmanlarımız tarafından başvuruya kadar gerekli bütün işlemleriniz tamamlanır ve  dosyanız başvuruya hazır halde size teslim edilir.

Durumunuza Özel Evrak listesinin hazırlanması;

Butik hizmet veren bir danışmanlık şirketi olarak çalıştığından asla basmakalıp evrak listesi kullanmaz. Tarafımızdan hazırlanmış olan Schengen Vize Başvurusu Ön bilgi formunu telefonda veya mail yoluyla doldurduktan sonra Konsolosluk tarafından istenen standart belgelere ek olarak, kişinin Türkiye’ye dönüş yapacağını kanıtlayan ve destekleyen evraklar detaylı bir şekilde tespit edilip evrak listesi hazırlanır. Mail ile veya basılı olarak size teslim edilir.

Evrakları hazırlarken ihtiyaç duyduğunuz durumlarda danışmanlarımıza ulaşabilir ve danışmanlık desteğinden faydalanabilirsiniz.

Evrak listesinin birer kopyası kontrol listesi olarak kullanmak üzere bilgisayarda ve klasörlerimizde arşivlenip başvuru sonuçlana kadar size sağlıklı dönüşler yapabilmek amacıyla saklanacaktır.

Başvuru Dosyanız için hazırladığınız evrakların analiz edilmesi;

Schengen vize başvurusu için hazırlanan evraklar incelenerek eksikler, hatalı veya gereksiz evraklar evrak kontrol listesinden kontrol edilerek tespit edilip, gerekli düzenlemeler yapılır eksik evraklarınız tamamlanıp gereksiz olan evraklar dosyadan çıkartılır. Seyahat edeceğiniz tarih göz önünde bulundurularak en yakın randevu tarihi alınır.

Başvuru Dilekçeniz yazılır

Seyahat amacınıza uygun olarak dilekçeniz uzman danışmanlarımız tarafından yazılır ve siz veya firma yetkilisi tarafından imzalanmak üzere size teslim edilir ve başvuru yapacağınız ülkenin diline yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilir.

Dosyanız başvuruya hazır hale getirilir

Son kontrolleri yapılan dosyanız başvuru gününde önce hazır hale getirilir.

Başvuru Sahibine Eşlik Edilmesi

İsteğinize göre kargo ile adresinize teslim edilir veya ofisimizde elden teslim alabilirsiniz ya da randevu tarihinde konsolosluk veya başvuru merkezinde vize danışmanımız dosyanızı size dosyanızı teslim eder ve son hatırlatmaları yapar. Başvurunuz bitene kadar vize danışmanız size eşlik eder. Almanya, Hollanda, İtalya vizesine başvuru

Vize takibi

Konsoloslukta işlem gören dosyanız düzenli olarak kontrol edilir ve sonuç belli olduğu zaman konsolosluktan teslim alınır.

Pasaport Teslimi

İsterseniz ofisimize gelerek teslim alabilir veya istediğiniz adrese posta, kargo veya kurye ile size gönderebiliriz, kargo ücretleri müşterilerimize aittir.

Schengen Vizesi Kaç TL 2021?

Schengen vize ücretleri her yıl tün Schengen ülkelerinin ortak kararı ile belirlenmektedir. Tüm ülkelerde talep edilen vize harç bedeli aynıdır.

Schengen Vize Ücreti Ne Kadar?

Schengen vize ücreti hakkında güncellenen son fiyatlara konsolosluklardan ulaşmak mümkündür. Her yıl değişen vize ücretleri kamuoyu ile paylaşılmaktadır.

Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Schengen vizesi almak için Schengen anlaşması ile belirlenen ve sınırları çizilmiş koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Schengen Vizesi Danışmanlık Hizmet Sürecimiz Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×