EC Malta Dil Okulu:EC Malta Genel ve Yoğun İngilizce Programı

EC Malta Genel ve Yoğun İngilizce Programı

EC Malta Genel ve Yoğun İngilizce Programı

EC Malta Genel İngilizce Programı 

Herkes için uygun olan Genel ve Yoğun İngilizce kurslarımız size pratik bir dil anlama özelliği kazandırarak ve bunu nasıl kullanacağınızı öğreterek İngilizce bilginizi geliştirir.

Uygun Olduğu Öğrenciler: İngilizcenin tüm alanlarında özgüven kazanmak ve seviyesini geliştirmek isteyenler, Günlük konuşma ve durumlarda İngilizceyi kullanma akıcılığını ve yeteneğini geliştirmek isteyenler

  1. Minimum seviye :  Tüm seviyeler
  2. Kurs başlangıç tarihi :  Her Pazartesi
  3. Kurs süresi: Minimum 1 hafta, Haftada 20 ders (15 saat), Haftada 24 ders (18 saat)
  4. Ders süreleri : 1 ders = 45 dakika

EC Dil Okulu

Herkese uygun İngilizce eğitimi verir. Tüm seviyelerde her pazartesi en az 1 hafta ve haftada 20 ders 15 saat ve haftada 24 ders 18 saat olarak verilir.

EC English Dil Okulu fiyatları

Dil okulu fiyatları seçilen ders sayısı saatine göre değişkenlik gösterir. Genel İngilizce ve yoğunlaştırılmış İngilizce dil programları bulunur.

Malta Language School

Hemen yazma, temel yazma, kelimeleri tanıma, temel ihtiyaçlar İngilizcesi, gerçek İngilizce gramer ve akademik tekniklerin uygulandığı genel ve yoğun İngilizce programları bulunur.

EC Malta Yoğun İngilizce Programı 

Zamanınızı arttırın ve çalışmalarınıza yoğunlaşın. Bu kurs süresince hızlı bir şekilde akıcılık ve doğru kullanım becerileri kazanacaksınız. Genel İngilizce Dersleri’nde temel becerilerinizi geliştireceksiniz, bir yandan da seçmeli derslerle öğrenme hedefinizi belirleyeceksiniz.

Uygun Olduğu Öğrenciler: Dil ile ilgili hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmak isteyenler, seçmeli dersler sayesinde kurs programlarını kişiselleştirmek isteyenler,  sınıf ortamında bir öğretmenle zaman geçirmenin avantajını kazanmak isteyenler. 

  • Minimum seviye: Tüm seviyeler
  • Kurs başlangıç tarihi : Her Pazartesi
  • Kurs süresi:  Minimum 1 hafta Haftada 30 ders(22,5 saat)
  • Ders süreleri : 1 ders = 45 dakika

İngilizceye daha fazla maruz kalın : Sınıfta İngilizceye daha fazla maruz kalmak oldukça önemlidir. Daha fazla uğraşıp daha fazla anladıkça doğal olarak İngilizce düşünmeye ve iletişim kurmaya alışacaksınız. Akıcılığı geliştirmek için bu muhteşem bir kurstur.

Öğretmenle maksimum iletişim süresi : Öğretmenlerle geçirilen daha fazla zaman bireysel ihtiyaçlarınıza yoğunlaşmaya daha fazla zaman ayırmak demek ti r. Öğretmenleriniz dil bilgisiyle ilgili ihtiyaçlarınızın farkındadır ve dersler öğrenmenizi kolaylaştıracak şekilde özel olarak düzenlenir. Uzmanlıkları ve destekleriyle, güven duygunuz hızlı bir şekilde gelişecektir.

Tüm becerilere yoğun şekilde odaklanma : Yoğun bir İngilizce ortamında bulundukça dil bilgisi becerileriniz gelişecektir. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizdeki hızlı gelişmeyi gördükçe güzel bir başarı hissine kapılacaksınız ve akıcı, doğru İngilizce konuşma becerisi kazanacaksınız.

İşe yarar, konu bazlı dersler : Derslere daima doğrudan ve aktif olarak dâhil olacaksınız. Ders kitabınıza ek olarak, asıl İngilizce konuşulan dünyadan gelen gerçek materyallerle konuyla ilgili çeşitli güncel konular ‘canlandırılacak.’

Yoğun İngilizce Programı : 6 DERS HAFTADA 5 GÜN 3. Modülünüzün odak noktasını seçebilme olanağıyla, kursunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Seçmeli dersler aşağıdaki seçeneklerden oluşmaktadır:

Karşılaşrmalı Kültür ve İletişim : Farklı kültürlere ilişkin farkındalığı ve bilgiyi geliştirir ve bu kültürler arasındaki iletişim farklılıklarını anlamayı sağlar.

EC Malta Genel ve Yoğun İngilizce Programı
EC Malta Genel ve Yoğun İngilizce Programı

Hemen Yazma : Hem resmi hem de resmi olmayan sitillerde uygun diller kullanarak farklı dinleyiciler için yazma becerilerini geliştirir

Temel Yazma Becerileri: Az gelişme kaydeden öğrencilerin yazma yeteneklerinin geliştirmesine ve özgüvenlerini ilerletmesine yardım eder

Medya Çalışmaları: Görüş ile gerçeği birbirinden ayırt etme ve anlam analizini kapsayan farklı medya çalışmaları ile analitik becerileri ilerletir

Müziğin Dili: Farklı türleri, kültürleri ve dönemleri yansıtan müzikleri araştırır ve karşılaştırır, bu tartışmaları yapmak için gereken eleştiri dilini öğretir.

Film Çalışmaları: Farklı türde filmler izleterek, analiz yaparak ve bunlarla ilgili görüş belirtmeyi öğreterek Film kritik becerileri geliştirir.

Kelimelerin Dünyası: Dünya meseleleri ve dünya coğrafyası konusunda bilgi vererek ve tartışma ortamı oluşturarak ilham ve kelime dağarcığı kazandırır.

Konuşmaya Başlama : Özgüveni arttırır, konuşma pratiği kazandırır ve akıcı bir konuşma tarzı geliştirir.

Temel İhtiyaçlar İngilizcesi: İngilizcenin pratik biçimde anlaşılmasını geliştirir ve bu yeni edinilen dil bilgisini farklı gündelik durumlarda etkinleştirir.

Gerçek Bağlamlarda Gramer : İngilizcenin anlamlılık ve uygunluk odaklı olarak bir bütün halinde nasıl kullanılacağını detaylı biçimde işler.

Uygulamada Akademik Teknikler : Sınav sorularına cevaplar yazma, not alma ve sunum hazırlama gibi ihtiyacınız olan becerilerin ve dil yeteneklerinin geliştirilmesine odaklanır.

EC Malta Genel ve Yoğun İngilizce Programı Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye