ec malta

EC Malta

EC Malta Dil Okulu

EC Malta Serbest Eğitim 16-20 yaş

Serbest eğitim, muhteşem İngilizce dersler, başka milletlerden öğrencilerle konaklama imkânı sunar ve Londra veya Malta’nın “gezilmesi gereken yerlerini” içeren bir etkinlik programı sağlar. Ama endişe etmeyin, dinlenmeniz, rahatlamanız ve çevreyi keşfetmeniz için vaktiniz kalır!

EC Malta İngilizce kursunuz

Tüm dünyadan en fazla 15 öğrencilik sınıflarda eğlenceli, enerjik ve yaratıcı Genel İngilizce dersleri alırsınız. Dersler ilginç ve sizin ve sınıf arkadaşlarınızla ilgili olacak şekilde tasarlanır. Sınıflarda katılım sağlamanız pasif dil bilginizi etkin hale getirerek bu bilgiyi kolay ve kendinizden emin şekilde kullanmanızı sağlar. Dersler, Londra ve Malta’nın tüm hayat dolu noktalarına kolay erişim imkânı bulunan heyecan verici merkezi bölgelerinde yer alan Serbest Eğitim merkezlerimizde verilir.

EC Malta Etkinlikler

Sınıfta olmadığınızda zamanınızın çoğunu, diğer öğrencilerle kaynaşma, İngilizce pratik yapma ve size unutulmaz deneyimler kazandırma imkânı sunan eğlenceli sosyal programlara katılarak geçirirsiniz. Seçtiğiniz bölgenin en gözde yerlerinin keyfini çıkarır ve kendi planlarınızı yapmak için fazlaca boş vakte sahip olursunuz.

ec malta
ec malta

EC Malta Konaklama

MALTA: Sliema’nın sıcak bir otelinde üç kişilik odalarda kalırsınız. Okula yürüyerek ya da otobüsle birkaç dakikada ulaşırsınız, otel Malta’nın eğlence bölgesinde bulunur ve plaja çok yakındır. Kahvaltı ve akşam yemeği otelde verilir.

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Tüm seviyeler

KURS BAŞLANGIÇ TARİHİ

Her Pazartesi

KURS SÜRESİ

Minimum 1 hafta, Haftada 20 ders (15 saat)

DERS SÜRELERİ

1 ders = 45 dakika

PROGRAMA DÂHİL OLANLAR:

İngilizce dersleri, etkinlik programı ve konaklama, ayrıca:

Malta: Kahvaltı ve akşam yemeği, 5 yıldızlı plaj kulübüne erişim, spor salonu üyeliği, paso

KURS TARİHLERİ

Malta: 23 Tem – 2 Eyl

YAŞ ARALIĞI 16-20

EC Malta Kulüp 50+

Kulüp 50+ programı 50 yaş ve üzerinde olan, seyahat etmeyi, kafa dengi insanlarla tanışmayı ve İngilizcelerini geliştirmeyi isteyen kişilere özel ders ve etkinliklerden oluşan tam bir paket sunmaktadır

KULÜP 50+’IN UYGUN OLDUĞU ÖĞRENCİLER:

• kendini genç hissedenler!

• vaktinin çoğunu dolu dolu ve heyecan verici sosyal programlarla geçirmek isteyen olgun öğrenciler

• yabancı ülkelerin kültürlerine karşı büyük ilgi duyan ve dünya görüşlerini genişletmek isteyenler

KULÜP 50+”

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Başlangıç – İleri

KURS TARİHLERİ

7-18 Mayıs, 1-12 Ekim

KURS SÜRESİ

2 hafta

Haftada 20 ders (15 saat)

DERS SÜRELERİ

1 ders = 45 dakika

VERİLDİĞİ YERLER (sınıftaki maksimum öğrenci sayısı)

Malta (6)

İngilizcenizi Geliştirin

Kulüp 50+ kursumuz konuşma, okuma, yazma ve dinleme olmak üzere dört beceride pratik Genel İngilizceye odaklanmaktadır. Farklı arka planlara ve milletlere sahip 50 yaş ve üzeri yalnızca 6 kişilik bir sınıfa yerleştirilirsiniz.

Malta’yı Keşfedin

Gezi programı bu eşsiz adayı ve kültürünü keşfetmenize yardımcı olacak etkinlikleri içermektedir. Malta’nın büyüleyici tarihini keşfeder ve mükemmel Akdeniz mutfağının tadını çıkarma fırsatını yakalarsınız.

Tüm dünyadan kafa dengi insanlarla tanışın

Küçük sınıflarda ders görecek, grup etkinliklerine katılacak ve farklı ülkelerden gelen insanlarla dostluklar kurmak için boş zamana sahip olacaksınız.

KULÜP 50+ ETKİNLİKLERİ VE GEZİLERİ ŞUNLARI İÇERİR:

• Karşılama yemeği

• Rehberli Valetta Turu

• Cruise gemisi ve alışveriş

• Rehberli Mdina turu

• Gozo gezisi

• Palazzo Parisio ve Bahçeler

• Rehberli Tarxien Tapınakları, Ghar Dalam ve Blue Grotto turu

• Veda partisi

EC Malta Kulüp 30+

Bu yaz Malta’da İngilizce öğrenmek 30 yaş ve üzerindekiler için unutulmaz bir deneyim olacak. Malta’nın yüksek sezonunda (15 Haz – 15 Eyl), Genel İngilizce, Yoğun İngilizce veya İş İngilizcesi kurslarına kayıt yaptıran 30 yaş ve üzeri öğrenciler herhangi bir ekstra ücret ödemeden yalnızca kendi yaş gruplarında öğrencilerle eğitim görecektir. Kendinize özel sınıflarda ilginç ve hem sizinle hem de sınıf arkadaşlarınızla ilgili konulara odaklanacaksınız.

EC Malta Aile Programı

Bu yaz ailece biraz farklı bir tatile çıkın: İngilizce öğrenirken unutulmaz bir yerin deneyimini yaşayın! Londra, Cambridge, Brighton, Malta veya Boston’da ebeveynler yetişkin merkezlerimizden birinde eğitim görürken çocukları Gündüz Programlarına katılabilir. Alternatif olarak, ebeveynler çocukları İngilizce öğrenirken rahatlatıcı bir mola vermeyi tercih edebilir.

EC Malta MALTA ÇOCUK BAKIMI

Malta’da İngilizce öğrenmek isteyen ebeveynlerin 3-7 yaş arası çocukları için gündüz çocuk bakımı mevcuttur. 7-17 yaş arası çocuklar içinse EC farklı genç öğrenci kursları sunmaktadır.

 128 total views,  1 views today

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye