Ec Malta Dil Okulu: IELTS ve TOEFL

IELTS ve TOEFL Bilgileri

IELTS  ve TOEFL

IELTS ve TOEFL Sınavlara Hazırlık 

İngilizcenizi uluslararası alanda kabul gören bir yeterlikle belgelemek istiyorsanız IELTS ve TOEFL hazırlık kurslarımız ideal bir seçenektir. İster dört, ister sekiz haftalık olsun, bu yoğun kurslar seçtiğiniz sınavda mümkün olan en yüksek puanı alabilmenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

IELTS ( Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) : IELTS yeterliği birçok İngiltere, Avustralya, Kanada, Malta ve Güney Afrika üniversitesinde ve bazı durumlarda Amerika’nın akademik kurumlarında gereklidir. IELTS genellikle profesyonel kurumlarda ve hafta Kanada ve Avustralya’ya göç için gerekli kılınır.

Ielts Toefl Hangisi Daha Kolay?

Ielts sınavı, Toefl sınavından daha kolaydır. Bunun sebebi ise dinleme yani listening bölümüdür.

Ielts Toefl Ne Demek?

Ielts uluslararası dil testidir. Amerika Kanada gibi ülkelerin akademik kurumlarında geçerlidir. Toefl ise İngilizce dil sınavıdır. Bu sınav sayesinde; İngilizce seviyesi üniversite seviyesinde kullanma becerisi oluşur. 130’u aşkın ülkenin kurumlarında kabul görür.

Ielts Geri Gelecek mi?

İngiltere, Amerika, Malta, Kanada gibi ülkelerin kurumlarında şart olan bir sınavdır. Profesyonel kuruluşların tercih ettiği Ielts sınavı, Kanada ve Avustralya’ya göç etmek istendiğinde de talep edilen bir sınavdır.

TOEFL  (Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı) : 25 milyon İngilizce dil öğrencisi tarafından girilen TOEFL, geniş ölçüde kabul gören bir İngilizce dil testidir. İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma becerinizi ölçer ve çoğu Kuzey Amerika üniversitesi olmak üzere 130’dan fazla ülkede 8.000’i aşkın kurum tarafından tanınır.

IELTS ve TOEFL Bilgileri
IELTS ve TOEFL Bilgileri

IELTS ve TOEFL Seviyenizi geliştirin

Eğitiminizi belirli sınav tekniklerine yönelik derslerle birleştirerek, bizimle geçireceğiniz zamanı Temel İngilizce becerilerinizi mümkün olduğunca geliştirmek üzere kullanırsınız. Sınav sonuçlarınız aşağıdaki becerilerde kaydedeceğiniz önemli gelişmeleri yansıtacaktır.

  • Yazma : Tümleşik ve bağımsız yazma becerilerini başarıyla gerçekleştirmek için metotlar ve stratejiler öğretilir.
  • Konuşma : Birebir mülakatta başarılı olmak için farklı konularda güvenle konuşmanız amacıyla konuşma becerilerini öğrenirsiniz.
  • Dinleme : Farklı doğal İngilizce aksanlarını tecrübe etmeniz sağlanır, ana fi kir için dinleme ve ayrıntılar için dinleme gibi farklı dinleme stratejileri öğretilir.
  • Okuma : Çok sayıda gerçek akademik yazıyı okuyarak pratik yapar ve birçok okuma becerisi öğrenirsiniz. Bu beceriler arasında ana fi kir için göz atma ve ayrıntılar için tarama, yorumlama, müdahalelerde bulunma ve daha fazlası mevcuttur.

IELTS ve TOEFL Bilgileri Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye