IELTS ve TOEFL

IELTS  ve TOEFL

IELTS ve TOEFL Sınavlara Hazırlık 

İngilizcenizi uluslararası alanda kabul gören bir yeterlikle belgelemek istiyorsanız IELTS ve TOEFL hazırlık kurslarımız ideal bir seçenektir. İster dört, ister sekiz haftalık olsun, bu yoğun kurslar seçtiğiniz sınavda mümkün olan en yüksek puanı alabilmenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

IELTS ( Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi)

IELTS yeterliği birçok İngiltere, Avustralya, Kanada, Malta ve Güney Afrika üniversitesinde ve bazı durumlarda Amerika’nın akademik kurumlarında gereklidir. IELTS genellikle profesyonel kurumlarda ve hafta Kanada ve Avustralya’ya göç için gerekli kılınır.

TOEFL  (Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı)

25 milyon İngilizce dil öğrencisi tarafından girilen TOEFL, geniş ölçüde kabul gören bir İngilizce dil testidir. İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma becerinizi ölçer ve çoğu Kuzey Amerika üniversitesi olmak üzere 130’dan fazla ülkede 8.000’i aşkın kurum tarafından tanınır.

IELTS ve TOEFL Seviyenizi geliştirin

Eğitiminizi belirli sınav tekniklerine yönelik derslerle birleştirerek, bizimle geçireceğiniz zamanı Temel İngilizce becerilerinizi mümkün olduğunca geliştirmek üzere kullanırsınız. Sınav sonuçlarınız aşağıdaki becerilerde kaydedeceğiniz önemli gelişmeleri yansıtacaktır.

Yazma

Tümleşik ve bağımsız yazma becerilerini başarıyla gerçekleştirmek için metotlar ve stratejiler öğretilir.

Konuşma

Birebir mülakatta başarılı olmak için farklı konularda güvenle konuşmanız amacıyla konuşma becerilerini öğrenirsiniz.

Dinleme

Farklı doğal İngilizce aksanlarını tecrübe etmeniz sağlanır, ana fi kir için dinleme ve ayrıntılar için dinleme gibi farklı dinleme stratejileri öğretilir.

Okuma

Çok sayıda gerçek akademik yazıyı okuyarak pratik yapar ve birçok okuma becerisi öğrenirsiniz. Bu beceriler arasında ana fi kir için göz atma ve ayrıntılar için tarama, yorumlama, müdahalelerde bulunma ve daha fazlası mevcuttur.

 86 total views,  1 views today

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye