EC Malta Dil Okulu: EC Malta İş İngilizcesi

EC Malta İş İngilizcesi

EC Malta

Günümüzün global iş yerlerinde başarılı şekilde rekabet etmek isteyenler için, bu yoğun İngilizce kursu iş diline odaklanmaktadır. Seçtiğiniz kariyerde emin şekilde gelişme kaydetmek için ihtiyacınız olan akıcılık, doğruluk ve özel iletişim becerilerini bu kursta geliştirebilirsiniz.

EC Malta İş İngilizcesi:

• uluslararası bir ortamda kariyerlerine başlamak isteyenler

• mevcut işlerinde İngilizce dil becerilerine ihtiyaç duyanlar

• kariyerlerini değiştirenler ve CV’lerini güçlendirmek isteyenler

• hayalettikleri işe sahip olmak için iş yeri becerilerini geliştirmeye ihtiyaç duyanlar

EC Dil Okulu

Kariyerinde dil olarak üst seviyelere çıkmak isteyenler için uluslararası ortamda, İngilizce dil becerileri geliştirilmesi için iş İngilizcesi verilir.

EC English Dil Okulu Fiyatları

Sözleşme müzakereleri, yönetim ve İK, markalama ve tanı konularında dil becerileri için ders saatleri yoğunlaştırılmış ve genel İngilizce alınıp alınmayacağına göre fiyatlar değişir.

Malta Language School

İngilizce dil seviyesini yükseltmek, uluslararası ilişkilerde, kültür ve eğlence alanında kariyer yaparken, dil becerilerini geliştirmek isteyenler, ihtiyaçlarına uygun paket programları seçebilir.
EC Malta İş İngilizcesi
EC Malta İş İngilizcesi

EC Malta İş İngilizcesi Yoğun dil öğrenimi

Bu kurs Genel İngilizce becerilerinizi geliştirir, ardından iş yerinde ihtiyacınız olacak dille ilgili neler öğrendiğinize odaklanır. Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinde

yoğun pratik yaparak kendinizi İngilizcede etkin olarak ifade etmeniz için gerekenlere sahip olacaksınız. Böylece ileride, bir rapor yazarken ya da bir sunum yaparken dili akıcı, doğru ve özgüvenli şekilde kullanabilirsiniz.

EC Malta İş İngilizcesi Mesleki odaklanma

İngilizce iş, siyaset, uluslararası ilişkiler, kültür ve eğlence alanında global dil olduğu için bu kurs uluslararası bir kariyer yapma bağlamında ihtiyacınız olan dil becerilerinizi geliştirecektir.

3. modülünüzde aşağıdaki alanlarda dil becerilerinizi geliştireceksiniz:

• Sözleşme müzakereleri

• Yönetim ve İK

• Markalama ve tanı

EC Malta Birebir İngilizce Eğitimi

Kısa zamanda maksimum gelişme kaydetmek için en uygun kurstur. Kendinize özgü dil ihtiyaçlarınıza uygun olarak öğretmenlerimiz tarafından tasarlanan bu özel eğitim kursu %100 esnek ve kişisel olmakla birlikte tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanır.

• kısa sürede dil seviyelerini önemli ölçüde geliştirmek isteyenler

• zayıf ya da kendilerine güvenmedikleri alanlar için hedeflenmiş bir öğrenim görmek isteyenler

• öğretmenden daha kesin

EC Malta İş İngilizcesi Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye