Finlandiya Ticari Vize Dilekçe

Finlandiya Ticari Vize Dilekçe

Finlandiya Ticari Vize Dilekçe

 

     Finlandiya’ya ticari bir amaçla seyahat edecek olan kişilerin seyahat amacıyla alakalı olarak Finlandiya İstanbul Başkonsolosluğu’na hitap edecek şekilde Finlandiya ticari vize istek dilekçesi sunmaları gerekmektedir. Finlandiya ticari vize dilekçe yazılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Finlandiya ticari vize başvurusu sırasında hazırlanacak olan önemli evraklardan birisi de Finlandiya ticari vize dilekçedir ve bu dilekçe içerisinde belirtilen bütün bilgilerin diğer tüm evraklardaki bilgiler ile uyuşması gerekmektedir, aksi takdirde vize reddi alabilirsiniz.

  • Finlandiya ticari vize dilekçe yazacak olan kişi başvuru yapan kişidir ve eğer bu kişi bir şirkette çalışıyorsa, şirket yetkilisi tarafından şirketin logosunu bulunduran bir kağıda el yazısı ile yazılmalı ve kaşe, imza olmalıdır.
  • Finlandiya ticari vize dilekçe içerisinde mutlaka seyahat amacı yazılmalıdır. Örneğin, seyahat sebebi bir iş görüşmesi ise, diğer şirket hakkında detaylı bilgiler yazılmalı ve görüşülen kişinin bilgileri ile şirketteki pozisyonu da açıkça belirtilmelidir.
  • Seyahat başlangıç ve bitiş tarihleri belirtilmeli ve bu konuyu gösteren belgeler de bulunmalıdır.
  • Finlandiya ticari vize dilekçe içerisinde, Finlandiya’ya gidiş, dönüş ve orada bulunulacak olan süre içerisindeki masrafların nasıl karşılanacağına dair bilgiler yer almalıdır.

 

Finlandiya KONSOLOSLUĞU  TİCARİ DİLEKÇE ÖRNEĞİ

VİZE BÖLÜMÜNE

ŞİRKETİMİZ GENEL MÜDÜRÜ / ÇALIŞANI OLAN SN.HAKAN KARABAY 17.03.2020/20.03.2020 TARİHLERİNDE ÜLKENİZE YAPACAĞI İŞ SEYAHATİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE GEREKLİ OLAN SCHENGEN VİZESİNİN  VERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

            Schengen ülkelerinde bulunduğu süre içerisinde vize bitiminden önce dönüleceğini ve  tüm masrafları şirketimiz tarafından karşılanacağını garanti ederiz.

Saygılarımızla
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye