Amerika Vize Ücreti

Amerika Vize Ücreti

AMERİKA VİZE ÜCRETLERİ

Amerika vizelerinin başvuru türüne göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu nedenle de Amerika vize ücretleri kapsamında vize türüne göre değişik harç bedelleri çıkarılmaktadır. Bu nedenle firmamız sizlere net bir rakam belirtememektedir. Vize harç ücretleri ve ekstra ücretleri ile ilgili kesin bilgi almak için firmamız ile en kısa sürede iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Amerika vize ücretleri harçları göçmenlik vizesi başvurusu dışında gerçekleşen vizelerde ödenmek zorundadır. Ayrıca 18 yaş altı çocuklar için de Amerika vize harç ücreti kesilmektedir. Ödenecek olan vize ücretleri hiçbir şekilde geri ödenmez. Vize reddi yaşanması ve yeni vize başvurusunda bulunulması durumunda devredilemez.

Amerika Vize ücreti ödemesi, vize başvurusunda bulunulduğu zaman ödenmek durumundadır. İlgili ödemeler banka aracılığı ile gerçekleşmekte ve banka dekontlarının da vize başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Amerika konsolosluklarında vize ödemesi yapılmamaktadır.

ABD vize ödemelerinin ardından ABD Dışişleri Bakanlığının bu ücretleri hiçbir şekilde iade etmeyeceği bildirilir.

ABD Vize başvuru ücretlerinin başvuru sırasında yaşanılan bir aksilik sonrasında hiçbir şekilde başka bir başvuru sahibine satılması ya da devredilmesi mümkün değildir.

Vize retlerinde yeni başvurularda yeni ücret ödenmesi gerekmektedir.  Amerika vize işlemleri için danışmanlık ve hizmet kategorisi olarak sizler de schengen vize merkezi ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye