Amerika Vizesi Gaziantep Vize Merkezi - Schengenvize.net
Amerika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Amerika Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Amerika Vize Başvurusu Gaziantep Vize Merkezleri

Gaziantep’te Amerika Vizesi Merkezi 

Gaziantepte amerika vizesi almak için kurumsal kapsamda hizmet veren vize merkezimize başvuru yapabilirsiniz. Almak istediğiniz vize için süreçlerde size destek olmaktayız.

Amerika Vizesi İzmir Vize Merkezi

Gaziantep’te Amerika Vizesi Nereden Alınır?

Gaziantep’te amerika vizesi merkezimiz bunu kurumsal düzeyde yapmaktadır. İletişim bilgileri üzerinden çağrı merkezi ve diğer hatlar kullanılarak vize almak üzere detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Amerika’ya seyahat gerçekleştirmeden bir ya da bir buçuk ay öncesinde vize işlemleri tamamlanmalıdır. Vize işlemlerin ne kadar süreceği, evrakların eksiksiz hazırlanmasından belirlenir.[/toggle]

Vize merkezimize iletişim için talep ettiğiniz konularda seyahat amacına göre işlemler sürdürülebilir. Amerika vizesi almak için evraklar ve vize türleri konusunda netlik oluşturulması gerekir. Seyahatinizdeki tüm detayları evraklarla kanıtlamanız gerekiyor.

E,  C ve D tipi Vize  Nedir?

Abd vizesi almak isteyenler için C tipi vizeler havalimanları transit geçişleri için verilen vize türleridir. D Tipi vize ise gemi ve uçak personeline verilmekte olan vize türleridir.

E tipi vizeler, iş alanında yatırımcılar için en çok 5 sene geçerli olan vize türleridir. Genellikle yatırımcılar ve ticari alanda yoğun faaliyetleri olanlar için sık giriş çıkış yapanlara yönelik verilmektedir.  Bu vize ile anlaşmalı ülkelerde başkasına ait bir şirket seyahati gibi durum da olabilir.
Amerika Vizesi Gaziantep Vize Merkezi
Amerika Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

E Tipi Vize Artıları

Bazı hallerde ABD ile kendi ülkenizde bulunan firmalardaki iş ortaklıkları nedeniyle E tipi vize alınması gerekebilir. İşveren veya kendiniz bir patron adına çalışıyorsanız bu kapsamda ABD vizesi alınabilir. E ipi vize ayrıcalıkları sıralanırsa:
  • Bir ABD şirketinde yasal çalışma imkanı vardır.
  • Gereken evrak ve vize şartları, ülke tarafından sunulan koşullara uyulması halinde uzun süre konaklama imkanı verir.
  • Aldığınız E-2 vizesi için dilediğiniz kadar ABD’ye giriş çıkış izni olacaktır. Fakat vize süresi bitene kadar geçerlidir. Bu süreyi de yeniden uzatma şansınız vardır. yasal bir sınırlama olmaması nedeniyle vize yenilemesini de dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.
  • Bu vizeden 21 yaşın altındaki evlenmemiş çocuklar ve de eşiniz yararlanabilir.

ABD’yle ticaret antlaşması yapılmış olan ülkeler için E vizesi verildiği için detaylar konusunda önceden mutlaka vize merkezimizden bilgi almalısınız.  ABD vizesi almak için diğer ülkelerden farklı olarak daha ayrıntılı bir prosedür görülebilir. Evrak listesini eksiksiz şekilde doldurmalı maille istenen detaylar hakkında sorularınızı iletmelisiniz.

Amerika Vizesi Ne Kadara Mal Olur?

Amerika vizesinin maliyeti, Amerika’da bulunma amacına ve vize türüne göre değişir.

Green Card Vize Ücreti Ne Kadar?

Green Card vize ücreti, 220 Amerikan dolarıdır.

Amerikaya Vize İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Amerika Vizesi Gaziantep Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×