Amerika Vizesi İzmir Vize Merkezi - Schengenvize.net
Amerika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Amerika Vizesi İzmir Vize Merkezi

Amerika Vize Başvurusu İzmir Vize Merkezleri

Amerika Vizesi İzmir Vize Merkezi

Vize sürecinde destek almak istiyor, yurt dışına çıkmak için gerekli belgelerin ne olduğu hakkında bilginiz yok mu? Bu süreci en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacak olan işletmemiz, Amerika vizesi İzmir vize merkezi ve çevre illerden başvurulara hızlı şekilde geri dönüş sağlıyor. Böylece sistemimiz ve vize onay süreci, sistematik bir şekilde ilerliyor. İşletmemize başvuran tüm danışanlarımıza yol gösteriyor, en kısa sürede vizelerini almaları için onlara kaliteli hizmet veriyoruz.

Amerika Vizesi Adana Vize Merkezi

Amerika’ya uçuş gerçekleştirmeden önce vize işlemleri, kesinlikle Amerika Büyükelçiliği tarafından yapılmalıdır. Herhangi bir diplomatik yetkili kurumlardan yapılması, işlemlerin hatalı olması sağlayabilir.[/toggle]

Amerika Vizesi ve Randevu

Hızlı şekilde telefon üzerinden randevu alabileceğiniz sistemimiz, müşterilerimize online olarak da hizmet vermektedir. Randevularınızı dilediğiniz güne, saate alabilir, tüm evraklarınız ve gerekli belgeleriniz için işletmemizden yardım alabilirsiniz.

Vize sürecinin son derece zor olduğu, karmaşık ve yorucu olduğunun bilincindeyiz. Bizler, sizlerin bu süreci en yumuşak şekilde geçirmesi için çalışıyor ve hizmet veriyoruz.
Amerika Vizesi İzmir Vize Merkezi
Amerika Vizesi İzmir Vize Merkezi

Amerika Turistik Vize İşlemleri

Turist olarak gideceğiniz Amerika seyahatiniz için belirlenmiş olan ücretin banka hesaplarınızda olması gerekir. Gerekli tüm belgeler, işlemler ve uygulamalar için işletmemizden yararlanabilirsiniz. Vize için gerekli tüm evrakların tamamlanması, sizlere kesin dönüş yapılması için işletmemize başvurabilirsiniz. Vize başvurularınızda yapılan değerlendirmeler, mülakatlar ve ihtiyaçlar için yanınızda olacak Amerika vizesi İzmir vize merkezi işletmemiz, güvenilir vize hizmetleri vermektedir.

Amerika Vize Başvuru Formu

Vize evraklarınızla birlikte teslim etmeniz gereken formda, çalışma durumunuz, seyahat nedeniniz gibi sorulara cevap aranmaktadır.

Ülkelerine sizleri aldıktan sonra geçiminizi sağlayabileceğiniz paranızın olduğuna, ülkeye mülteci olarak girmediğinize ikna olmaları gerekir. Ayrıca işletmemizde, vatandaşlık hizmetleri için de özel çalışmalar yürütüyoruz.

Amerika Vize Evrakları

Vizeye başvurmak, yurt dışına çıkışınız için kesin bir onay almak anlamına gelir. Gerekli belgelerin, eksiksiz şekilde vize merkezine sunulması gerekir.

Bu vize evrakları içerisinde:

  • Pasaport,
  • Biyometrik fotoğraf,
  • Nüfus cüzdanı,
  • Evlilik cüzdanı,
  • Vize talep dilekçesi bulunuyor.

Detaylı olarak geliştirilmiş ve üretilmiş olan bu listemiz sayesinde sizler de vize için gerekli evraklarınızı hazırlayabileceksiniz. Eksik belgeler olduğunda, vize red alabilir. Bunun için Amerika vizesi İzmir vize merkezi işletmemize başvurabilir, detaylı vize evrakları konusunda yardım alabilirsiniz.

İzmir de Amerika Vizesi Merkezi 

İzmir de Amerika vizesi merkezimiz ihtiyacınız olan vizeyi kapsamlı şekilde size sunmaktadır. Kurumsal düzeyde faaliyetlerimiz sürdürülmekte, işlemler yürütülmektedir.

İzmir’de Amerika Vizesi Nereden Alınır?

Nereden Amerika vizesi alınır sorusu evrak hazırlık süreci ve başvuru alanlarıyla doğrudan alakalıdır.  İzmir vize merkezimiz başvurularınızı yaparken size gereken yönlendirmelerle işlemleri sürdürmektedir.

Amerika vizesi için öncelikle hangi dönemlerde seyahatleriniz olacağını belirlemelisiniz. Hangi dönemde seyahat edeceksiniz ev geri dönmeyi planlıyorsunuz bunu belirlemelisiniz. Bu rezervasyonla alakalı bir süreçtir ve evraklarınızdaki tutarlılık için de önemlidir. Amerika vize merkezimizde başlangıç ve başvuru sonu sürecinde tümüyle işlemler avantajlı bir şekilde detaylara göre sağlanır.

Evraklarda neleri hazırlamanız gerekiyor bunu öğrenmek için mail ile size bilgilendirme yapılır. Fakat mail de öncesinde hangi Amerika vizesi almanız gerektiği konusunda detay öğrenmek gerekmektedir. Hangi amaçla gidildiğine göre vize türleri belirlenir. Bu da evraklardaki ayrıntıları belirler.

Amerika’da Oturma İzni Vizesi Nasıl Alınır?

Amerika’da oturma izni vizesi almak için birçok kriter bulunmaktadır. Amerikan vatandaşı olmak veya ebeveynlerden birinin orada yaşamasına genel şartlardandır. Ayrıca Green Card sahibi olmak, Amerika’da doğmak, oturum iznini yatırımlarla almak gibi kriterler gündeme gelmektedir.

Amerika’da oturma izni almak için mesleki açıdan değerlendirmelere daha fazla önem verilmektedir. Vize türleri sayısındaki fazlalıklardan da anlaşılacağı üzere

Amerika’da hayali olan kişiler için öğrencilik ve çalışma yaşamında bunu isteyenler gereken ülke şartlarını yerine getirmiş olmalıdır.

Amerika’da Oturmalı İzni Ve Yatırım

Amerika’da yatırım yaparak oturma izni almak için öncelikle hangi vize kapsamına girdiğini anlamak gerekmektedir.  E-5 vizesi yatırım yapanlara yönelik verilen oturma izni anlamına gelir.

Yeterli sermayeniz bulunuyorsa (500 bin dolar – 1 milyon dolar arası) bu vizeden alma hakkınız olacaktır. Yatırım yaptığınız alanları belgeyle kanıtlamanız da gerekmektedir.

ABD vize için 2 yıllık oturma izni alabilmek adına göçmenlik dilekçesi form bilgilerinizin sorunsuz şekilde doldurulmuş olması gerekir.

Güvenli ve yasal bir kaynaktan yatırımların yapılmış olması gerekir. Ayrıca mantıklı yatırımlar olmalıdır. Yani yüzeysel değil de ihtiyaç olan alanlarda belirgin fayda amacı olan yatırımlar olması şartı vardır.

10 Yıllık Amerika Vizesi Kaç Para?

Amerika vizesi, 160 Amerikan dolarıdır. Ancak bu vize türüne ya da Amerika’da bulunma amacına göre değişir. Bu sebepten dolayı 10 yıllık Amerika vizesi de, güncel Amerika vize ücretine göre hesaplanabilir.

Amerika Vize Hangi Şehirden Alınır?

Amerika vizesi, ikametgah edilen şehirde Amerika Konsolosluğu bulunduğu sürece alınabilir.

Amerikaya Vize Nasıl Alınır 2021?

Amerika Vizesi İzmir Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×