İrlanda Vize Merkezi, İzmir - Schengenvize.net
İrlanda Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İrlanda Vize Merkezi, İzmir

İrlanda Vize Merkezi, İzmir Vize Başvurusu

İrlanda Vize Merkezi, İzmir ili ve çevre illerinde de ikamet etmekte olan T.C. vatandaşları ve diğer üçüncü ülke vatandaşları için İrlanda vize başvuru adımları adına gerekli olan bütün desteği ve danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Bu nedenden ötürü, başvuruda bulunacak olan vatandaşlar il olarak net ve doğru bir şekilde İrlanda vizesi başvurusunda bulunmadan önce danışmanlık hizmeti alarak seyahat etme nedenini belirlemesi gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak olan kişinin seyahat nedenini net ve tutarlı bir şekilde belirlemesi, vize başvuru değerlendirme sonucuna oldukça büyük bir etki etmektedir.

İrlanda Vize Başvuru Adımları – İzmir Vize Başvuru Merkezi

İrlanda vize müracaat işlemlerinde bulunacak olan şahısların muhakkak ilk adım olarak danışmanlık hizmetiyle beraberinde seyahat etme nedenini belirlemesi gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan şahıslar aşağıda belirtilen sırası ile şu şekilde müracaat işlemlerinde bulunması gerekir:

İrlanda Vize Merkezi, İzmir
İrlanda Vize Merkezi, İzmir
 1. Başvuru işlemlerinde bulunacak olan vize başvuru sahibinin ilk olarak İrlanda ülkesine yapacak olduğu seyahatin amacını net bir şekilde danışmanlık hizmeti eşliğinde belirlemesi gerekmektedir. Bunun temel sebebi ise İrlanda vize başvuru evraklarının, başvuruda bulunacak olan kişinin seyahat etme nedenine göre değişiklik göstermesidir.
 2. Başvuru sahibinin güncel ve aktif olarak kullandığı e-posta adresine vize başvuru merkezinin müşteri temsilcileri tarafından seyahat amacı doğrultusunda bir vize başvuru güncel evrak listesi gönderilmektedir. Güncel İrlanda vize evrak listenin gönderiminde vize başvuru ofisinin yetkili temsilcileri tarafından kişinin e-posta adresine ayrıca bir bilgilendirme formu gönderilmektedir.
 3. Başvuru sahibi evrakları bir dosya haline getirdikten daha sonra ofise teslim etmesi gerekmektedir. Teslim etme yöntemleri ise kargo ve kurye aracılığı sayesinde de olabilmektedir.
 4. Başvuru sahibi gerekli dosyayı teslim ettikten daha sonra vize sonucu için bekleme aşamasında kalmalıdır.
 5. Başvuru sahibinin pasaportu yetkili makam tarafından vize başvuru merkezine getirildikten sonra, temsilciler kişiye ulaşarak haber vermektedir. Başvuru sahibi pasaportunu teslim almak üzere şahsen merkeze gelmesi gerekmektedir. Ancak yoğun dönemlerine denk gelmesi durumunda yine kargo ve kurye aracılığı sayesinde pasaportunu merkez içerisinden teslim alabilme hakkına da sahiptir.

  Irlandaya Vize Nasıl Alınır?

  İrlanda vizesi almak isteyen kişilerin İzmir Fahri Konsolosluğu, yetkili vize merkezi ya da İstanbul Başkonsolosluğu’na vize başvuru belgelerini iletmesi gerekir.

  Irlandaya Schengen İle Girilir Mi?

  Schengen vizesi İrlanda için geçerli bir vize değildir. Bu nedenle Schengen vizesine sahip olan kişilerin de İrlanda vizesi alması gerekir.

  Ingiltere Vizesi İle Irlandaya Gidilir Mi?

  İngiltere vizesine sahip ve İngiltere’ye giriş yapmış olan kişiler vize almadan İrlanda’ya gidebilir.

İrlanda Vize Merkezi, İzmir Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×