İrlanda Vize Merkezi, Şanlıurfa - Schengenvize.net
İrlanda Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İrlanda Vize Merkezi, Şanlıurfa

İrlanda Vize Merkezi, Şanlıurfa Vize Başvuru

İrlanda Vize Merkezi, Şanlıurfa ili ve çevre illerinde de ikamet etmekte olan T.C. vatandaşları ve diğer üçüncü ülke vatandaşları için İrlanda vize başvuru adımları adına gerekli olan bütün desteği ve danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Bu sebepten ötürü, başvuruda bulunacak olan vatandaşlar ilk olarak net ve doğru bir şekilde İrlanda vizesi başvurusunda bulunmadan danışmanlık hizmeti alarak seyahat etme sebebini belirlemesi gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan şahsın seyahat nedenini net ve tutarlı bir şekilde belirlemesi, vize başvuru değerlendirme sonucuna oldukça büyük bir etki etmektedir.

İrlanda Vize Başvuru Adımları Nelerdir? – Şanlıurfa Vize Merkezi

İrlanda vize müracaat işlemlerinde bulunacak olan şahısların muhakkak ilk adım olarak danışmanlık hizmeti ile seyahat etme nedenini belirlemesi gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak olan şahıslarsa aşağıda belirtilen sırası ile şu şekilde müracaat işlemlerinde bulunması gerekmektedir:
İrlanda Vize Merkezi, Şanlıurfa
İrlanda Vize Merkezi, Şanlıurfa
 1. Başvuru işlemlerinde bulunacak olan şahsın ilk olarak İrlanda ülkesi toprakları içerisine yapacak olduğu seyahatin amacını net bir şekilde danışmanlık hizmeti eşliğinde belirlemesi gerekmektedir. Bunun asıl nedeniyse İrlanda vize başvuru evraklarının, başvuruda bulunacak olan kişinin seyahat etme nedenine göre değişiklik göstermesidir.
 2. Başvuru sahibinin güncel-aktif olarak kullandığı e-posta adresine vize başvuru merkezinin uzman danışmanları tarafından seyahat amacı doğrultusunda bir vize başvuru güncel evrak listesi gönderilmektedir. Güncel vize evrak listenin gönderiminde ise vize başvuru ofisinin yetkili temsilcileri tarafından kişinin e-posta adresine ayrıca bir bilgilendirme formu gönderilmektedir.
 3. Başvuru sahibi belgeleri bir dosya haline getirdikten sonra ofise teslim etmesi gerekmektedir. Teslim etme yöntemleri arasında kargo ve kurye aracılığı da olabilmektedir.
 4. Başvuru sahibi gerekli vize dosyasını teslim ettikten daha sonra vize sonucu için bekleme aşamasında kalmalıdır.
 5. Başvuru sahibinin geçerli pasaportu yetkili makam tarafından vize başvuru merkezine getirildikten sonra, temsilciler kişiye ulaşarak haber vermektedir. Başvuru sahibi pasaportunu teslim almak üzere şahsen vize merkezine gelmesi gerekmektedir. Ancak yoğun dönemlerine denk gelmesi durumunda kargo ve kurye aracılığı sayesinde vizeli pasaportunu teslim alabilme hakkına da sahiptir.

  Irlandaya Vize Nasıl Alınır?

  İrlanda vizesi almak için gerekli evraklarınızla beraber yetkili vize merkezlerine ya da İrlanda Konsolosluğu’na başvuruda bulunmanız gerekir.

  Ingiltere Vizesi İle Irlandaya Gidilir Mi?

  İngiltere vizesine sahip olan kişiler ilk girişini İngiltere’ye yaptıktan sonra vizesiz olarak İrlanda’ya seyahat edebilir.

  Irlandaya Schengen İle Girilir Mi?

  İrlanda Schengen bölgesi ülkeleri içerisinde yer almadığı için Schengen vizeniz ile İrlanda’ya seyahat gerçekleştiremezsiniz.

İrlanda Vize Merkezi, Şanlıurfa Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×