İrlanda Vize Merkezi, İstanbul - Schengenvize.net
İrlanda Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İrlanda Vize Merkezi, İstanbul

İrlanda Vize Merkezi, İstanbul Vize Başvurusu

İrlanda Vize Merkezi İstanbul ofisi üzerinden İrlanda vizesi adına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar için hazırlanmış bu web sitesi içerisinde İrlanda vizesi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir ve başvuruda bulunacak olan kişiler başvurularını çok daha pratik bir şekilde yapabilmektedir.

İrlanda Vizesi İçin Gerekenler

İrlanda Vize Başvurusu – İstanbul

İrlanda vize başvurusunda bulunacak olan vize başvuru sahiplerinin ilk adım olarak yapması gereken en önemli konu, İrlanda’ya olduğu seyahatin amacını ve seyahatin konaklama tarihinin aralıklarını belirlemektedir. Bu adım, başvuruda bulunmak isteyen vize başvuru sahibi için oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen şahıs, vize başvuru merkezinin çağrı merkezi ile iletişime geçerek gerekli olan tüm bilgileri ve ayrıntıları seyahat amacını aktardıktan sonra ulaşabilmektedir.
İrlanda Vize Merkezi, İstanbul
İrlanda Vize Merkezi, İstanbul
 1. Başvuruda bulunacak olan vize başvuru sahibi, İrlanda ülkesinin sınırları içerisine yapacak olduğu seyahatin amacını net ve doğru olacak bir biçimde belirlemesi en önemli husustur. Başvuru sahibi, seyahat amacını belirledikten sonra vize başvuru ofisinin müşteri temsilcileriyle iletişim haline geçerek gerekli olan güncel vize evrak listesini talep etmesi gerekmektedir.
 2. Başvuru sahibine, vize başvuru ofisinin yetkili müşteri temsilcileri tarafından gerekli olan (seyahat amacı doğrultusunda) güncel vize evrak listesi ve beraberinde de ek olarak bir bilgilendirme metni e-mail aracılığı sayesinde gönderilmektedir.
 3. Başvuru sahibi, kişisel e-mail adresi içerisinden tarafına gönderilmiş olan güncel vize başvuru evrak listesine ve ek bilgilendirme metnine göre vize evraklarını hazır bir hale getirmesi gerekmektedir.
 4. Başvuru sahibi tarafına gönderilmiş bulunan güncel vize başvuru evrak listesini hazır bir dosya haline getirmesi gerekir. Başvuru sahibi hazırlamış olduğu vize evrak dosyasını kurye. Kargo ya da şahsen vize başvuru ofisine teslim etmesi gerekmektedir. Böylece hızlı bir biçimde vize başvurusu, vize başvuru ofisi tarafından işleme alınmaktadır.

 5. Başvuru sahibi sürecin son adım olarak yapmış olduğu vize başvuru süreci hakkında uzmanlar ile iletişim haline geçerek son durum hakkında bilgi alabilme hakkına sahiptir. Bu sebeple uzmanlar ile iletişime geçerek durum hakkında bilgi sahibi olduktan daha sonra pasaportunu merkezden teslim alabilmektedir.

  Irlandaya Vize Nasıl Alınır?

  İstanbul İrlanda Başkonsolosluğu’ndan randevu alınarak alınan randevuda gerekli evraklar ile vize başvurusu oluşturulması gerekir.

  Irlandaya Schengen İle Girilir Mi?

  Schengen vizesi İrlanda için uygun bir vize değildir. Bu nedenle Schengen vizesi İrlanda içerisinde geçerli görülmez.

  Irlanda Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

  Başvurunuzun ardından konsolosluk, evraklarınız ve çeşitli nedenlerden kaynaklı 21 ila 30 iş günü içerisinde değerlendirmeleriniz tamamlanır.

İrlanda Vize Merkezi, İstanbul Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×